Nie typowy problem ekran jak nowy matryca walneła

riken

New member
Witam serdecznie znajomy ma nietypowy problem a mianowicie
Kupił na allegro nowy sklepu tv 42 cale i przyjechało kurierem odpakował go stan igła ni podłączał bo kończy remont mieszkania i nie będzie go włączał po co ma się za korzyć
Ale po remoncie włącza tv a tu tak jakby ktoś uderzył w niego młotkiem na górze i poszła taka pajęczyna na prawie cały ekran jednym słowem masakra:p
I mam pytanie czy serwis uzna to czy nie bo ekran nie jest zniszczony jest po prostu iglica jak włączymy to matryca walnięta


Z góry wielkie dzięki za info
 

jacekcy

New member
Coś kręcisz !

TV zanim wyjadą z fabryki, to przechodzą testy. Mało prawdopodobne, aby wyjechał z fabryki uszkodzony i to jeszcze u Japońców.

Jak robisz zakup za nie małą kwotę, to warto :
PRIMO -ubezpieczyć przesyłkę,
SECUNDO - uruchamiać sprzęt zaraz po odbiorze.
 

riken

New member
Coś kręcisz !

TV zanim wyjadą z fabryki, to przechodzą testy. Mało prawdopodobne, aby wyjechał z fabryki uszkodzony i to jeszcze u Japońców.

Jak robisz zakup za nie małą kwotę, to warto :
PRIMO -ubezpieczyć przesyłkę,
SECUNDO - uruchamiać sprzęt zaraz po odbiorze.

Ale co mam niby kręcić??

Takie testy jak wszędzie zapewne 1 na 10 ale tu może być problem że uszkodzili jakoś w hurtowni tylko jak?
Ale powiedz jak można uszkodzić matryce nie uszkadzając szkła? bo ja widziałem uszkodzona matryce ale co pierwsze zawsze idzie szkło a potem matryca chyba że teraz taki szajs robią

Przesyłka była ubezpieczona i był sprawdzany czy nigdzie nie jest zadrapany i ani śladu jakiś cokolwiek ryski a jestem ciekaw czy ktoś by się szczaił że tu matryca może być walnięta bo myślę że 80% ludzi by miało taki sam problem
 
Ostatnia edycja:
Do góry