Nauka języków - słuchawki

szajbek

New member
Witam,
Wiem, że na forum jest milion tematów, skupiających się wokół słuchawek, ale nie doszukałem się żadnego, który odpowiadałby tematyce mojego problemu.

W najbliższym czasie rozpoczynam przygotowania do nauki kolejnego języka obcego i pomyślałem, że dobrze by było wykorzystać w jakiś kreatywny sposób, ogromną ilość czasu spędzaną w środkach komunikacji miejskiej. Oczywiście słuchawki będą używane do tak 'prozaicznych' czynności, jak zwykłe słuchanie muzyki czy granie, lecz nie w aż takim stopniu.

Po pierwsze, i chyba najważniejsze, w związku z miejscem użytkowania tych słuchawek, potrzebowałbym takich, które dosyć dobrze izolują od zewnętrznych szumów. Nie ukrywam, iż równie ważna jest dla mnie jakość dźwięku.
Po drugie, chciałbym wyrobić się w kwocie 250 zł (jak najbardziej przewiduję wahania tej granicy - w realnym stopniu).

Moimi faworytami są:
1) Sennheiser HD 515 - trochę stary model no i brak regulacji dźwięku na przewodzie
2) Sennheiser HD 215 - nowszy model, brak regulacji
3) Sennheiser HD 380 - cena...

Jak się na nie zapatrujecie? A może macie jakiś inny pomysł?
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam,
S.
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
czesto te lekcje do nauki jezykow sa w kiepskiej jakosci i raczej kazde sluchawki beda OK, ina sprawa to raczej wygoda, proponuje jakis sklep
 

pkomp

New member
weź lepiej dokanałowe a nie z takimi krowami będziesz popylał na mieście...dokanałowe lepiej się sprawdzą i to znacznie
 
Do góry