naprawde potrzebuje pomocy w wyborze LCD fullLED

aswert

New member
czesc

chce kupic tv (przepraszam, iluminator) w cenie do ok 2600, a lepiej mniej, w rozmiarze 32 cali z pełnym podświetleniem LED. Wyszukałem tvke Sharp 705 ale to stara wersja i już jej nie sprzedają, albo trudno ją odstać, nowa rewizja jest sporo droższa, więc wiadomo o co chodzi! Szukam jakiegoś zamiennika. Znalazłem Sharpa 600 i wydaje się być w porządku. A jest bardzo tani, w porównaniu do serii 7xx. i to wzbudza moje podejrzenia. Czy coś zaproponujecie innego, co ma sens? Telewizja za niedługo cyfrowa, na razie jeszcze analog, czesto filmy z divx, 720i pewnie za niedługo coś 1080p. Co polecacie?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jak chcesz full led to wielkiego wyboru nie ma. 600 rozni sie tym od 700 ze nie ma 100 hz tylko 50hz i nie czyta divix. Czyli na twoje potrzeby jak najbardziej.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Hej,
Sharp LC-32LE600 sobie odpuść nie ma odświeżania 100Hz,
polecam Sharp LC-32LE705 Full LED i ma odświeżanie 100Hz, widziałem go u znajomych w akcji.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Nie ważne co będzie oglądał ruch musi być płynny czy to sygnał analog czy HD i tak system motionflow 100Hz czy jak tam się nazywa w konkurencji robi swoje nawet jak sygnał jest nadawane w 50hz to technologia motionflow 100Hz z funkcją osłabianie rozmycia obrazu i jako tako to wygląda nawet jak będzie oglądał SD. Bez 100Hz matrycy to nawet przy filmach BD jest lipa z ruchem przy szybkich scenach.
 
Do góry