Najtańsza firma kurierska ?

ernet

Active member
Bez reklam
Polecam UPS. Paczka 15 kg, rozmiary: dł.55x szer.50x wys.30. Opłata 55zł. Nieżle.
 

enforces

New member

ernet

Active member
Bez reklam
Poczta Polska

Polecam jeśli chodzi o wysyłkę za pobraniem. Pieniązki są na końcie nadawcy już na drugi dzień po odebraniu przesyłki przez odbiorcę. Szybko !:)
 

Damixsat

New member
Najtańsza nie zawsze znaczy najlepsza,pamiętajmy o tym. Sam wybór firm kurierskich jest bardzo duży,ale oprócz ceny sprawdziłbym także czas oczekiwania na przesyłkę i solidność danej firmy.
 

eskai

New member
a ja polecam Poczte polska, każda paczke wysylam nie dość , że tanio to an drugi dzień doręczona.

tak samo jak ja coś zamawiam. Wszystko eleganco załatwione w 24h. zero problemów :D
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A ja przerabiałem już chyba wszystkie i żadna nie jest bez wad, kazda zrobila jakiegoś mniejszego lub większego psikusa, wlasciwie co robią kurierzy i sortownie to można książkę napisac.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o ceny to firmy kurierskie mają podobne, oczywiście bez umowy. Jak chciałem wysłać paczkę kolumn Jamo s606 ( jedno opakowanie) to mi powiedzieli koszt ok. 200zł ( na palecie, paczka nie mogła wystawać za paletę), więc wątpię żeby kupujący się zgodził na taką dopłatę. A sprawdzałem wiele firm. Fajne są takie placówki co mają podpisane umowy z firmami kurierskimi, tylko paczka musi być do określonych wymiarów i wagi. Ostatnio wysłanie taką firmą suba Tonsil Aktiv 200, wyniosło mnie chyba 30zł, więc taniej niż pocztą bo tam ok 60-70zł.
 

Klodin

New member
To też zależy. My w firmie korzystaliśmy z usług wielu firm. Wszystko do dogadania, natomiast umowy różnią się szczegółami i oczywiście trzeba pilnować bo w umowach to są cuda. A potem się dzieje tragedia.
 

Sdolas

New member
A ja ciut z innej beczki, ale nie sądzę by warto zakładać nowy wątek więc pytam tu.
Rozważam zakup głośników wysyłkowo.
Jakie jest Wasze doświadczenie, jakie macie opinie o kurierce ogólnie ?
Bezpieczna jest tak wysyłka głośników ?
Obawiam się jakiegoś sporego wstrząsu, który mógłby zniszczyć głośnik, a co nie koniecznie by było widoczne na opakowaniu.
 
Do góry