Najlepsze jakościowo telewizory w Europie - Philips 65" i 84" 4K już na rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepsze jakościowo telewizory w Europie - Philips 65" i 84" 4K już na rynku.

Philips prezentuje publicznie dwa nowe telewizory 4K serii PFL 9000. Pasywne 3D , quadtuner, Miracast, ambilight i ...
phil_b_11496.jpg


Philips ogłosi na targach IFA 9000 swój nowy cykl TV Ultra HD. Nowy model w rzeczywistości już otrzymał nagrodę EISA 2014 za najlepszy telewizor Ultra HD 2013 roku !!!
Pomijając nagrodę wiemy, że nowa seria 9000 składa się z dwóch modeli 84PFL9708 i 65PFL9708. Panele mają pochodzić z firm Sharpa i LG. Należy pamiętać, że po raz pierwszy od kilku lat Philips wyrzekł się podświetlenia Full LED i zmierza w kierunku rozwiązania - Edge LED Plus Microdimming
Wprowadzeniu modelu nowego telewizora zwykle towarzyszy podanie szeregu bardzo dokładnych danych technicznych. Tym razem pierwsze szczegóły mają być dopiero podane na IFA w Berlinie.


microdimmin.jpg

Będzie nowe Smart TV, Miracast i szereg nowych aplikacji. Procesor z nowym Pixel HD Engine i upscaling treści. Inne funkcje obejmują bogaty zestaw połączeń : 5 HDMI, 3 USB, WiFi, Ethernet LAN, CI +, Ethernet, Component, odtwarzacz multimedialny USB i DLNA kompatybilne z różnymi formatami audio i wideo oraz DivX Plus HD Certified. Jest też quad tuner DVB -T2 i DVB-S2 PVR. Nowy telewizor pozwoli zaprezentować obraz z transmisji sygnałów HD lub Full jednocześnie z tych tunerów.
dday
 

agricola

New member
To chyba niezły wyczyn praktycznie w dniu debiutu otrzymać EISĘ, ja mam swojego mniejszego Full HD i jest świetny w jakości obrazu, mnie bardzo się podobają wszelskie ulepszacze jakości obrazu, kontrast znakomoty, jak będzie masowa wymiana w Polsce na UltraHD przed jakimiś mistrzostwami jak rok temu też pewnie zdecyduję się na tę markę.
 

jasssu

New member
Ambilight lubię, ale nawet bez tego byłbym zwolennikiem Philipsa. Najważniejsza jest jakość obrazu, a tu jak zwykle Philips ciała nie daje, a nowe funkcje są jeszcze przyjemniejszym dodatkiem do udanej całości.
 
Do góry