Nagłośnienie do sypialni.

radek162006

New member
Witam wszystkich. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek opinię w następującym temacie
Poszukuję nagłośnienia do sypialni więc nic spektakularnego,ale też chcę dobrze wydać te pieniądze, budżet +/-1500.
Pokój 37m,jednak z racji tego, że tv (ue48h6400) planuję ustawić przy samym łóżku, zależy mi żeby dźwięk skupić wokół łóżka.
Zależy mi na głębokim, dynamicznym kinowym dźwięku przy nocnych seansach (60%), sporej i dobrej jakości niskich tonów w muzyce[rap, rock,pop](40%). Typy:

1) LG BH7540T, 5.1 "1200W" (+ faktyczny dźwięk przestrzenny, - sądzę że nie potrzebuje koniecznie odtwarzacza, raczej wykorzystam samo usb w tv + dlna)
2)Soundbar JBL SB 400 (cena wyższa ale po opiniach jestem w stanie to przełknąć o ile rzeczywiscie gra nieźle i jest to sprzęt jakiego szukam)
3)Soundbar LG NB5540
4)Denon DHT 551 5.1.

Mam świadomość ilości podobnych wątków ale wciąż się waham jeśli chodzi o wybór między plastikowym 5.1 a chyba solidnym soundbarem JBL, bądź tańszym a może też wystarczającym NB5540 do ww. oczekiwań.Dzięki;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak ja testowałem.
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...y-cieplo-otoczenia-mocny-zaskakujacy-bas.html
Wiele osób już kupiło i wszyscy są zadowoleni.
Ponieważ do sypialni to masz jeszcze kilka fajnych rzeczy:
- zawsze głośniki może ustawić sobie dla siebie lub dla dwojga idealnie do odsłuchu
- możesz mieć tak że słuchasz sam i drugiej osobie to nie przeszkadza
- masz tylko w Fidelio pełną symulację kina i w E5 dźwięk pełny stereo
- wystrój ja na XXI wiek przystało
[youtube]MF9veQnt6hc[/youtube]
 
Do góry