Nadeszła wiekopomna chwila i wreszcie złożyłem zamówienie na sprzęt

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po prawie pół roku oglądania, czytania i odsłuchów wreszcie zamówiłem sprzęt. Pierwsze komponenty mam już w domu :):)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też się kilka razy gubiłem :)
Definitive Technology BP-8060ST SYSTEM 5.0
Yamaha 3030
Advance Acoustic X-A160
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno będzie w zakładce. Na razie mam w domu fronty i centralny. Oczywiście jest problem, ponieważ centralny się nie mieści i muszę TV powiesić na ścianie.:x
 

jumper.as

New member
Gratulacje @dyzio4. Nie zapomnij podzielić się opinią jak to gra i może napisz co spowodowało, że wybrałeś taki zestaw. Z czym to porównywałeś. Bo rozumiem, że kosztowało to worek pieniędzy i na pewno znalazło by się wiele ciekawych konstrukcji w tej cenie. Pozdrawiam
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oli już sprzedałem. Ale mam kolejny problem :confused: Muszę powiesić TV na ścianie żeby centralny miał miejsce do grania. Nie można wstawić pod szafkę. Teraz szukam odpowiedniego uchwytu do 60". POMOŻECIE???????????????:cry:
 

d@miano

New member
Ja moją 60-kę powiesiłem na czymś takim i jestem zadowolony
WIESZAK UCHWYT LCD LED TV OD 30 DO 63'' DO 60KG ! (3702251727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Nie sugeruj się ceną. Ma być funkcjonalnie. Aha... i nigdy nie wierz tej wbudowanej w wieszak poziomicy! W większości są walnięte. Dla pewności zawsze sprawdź używając swojej sprawdzonej ;)
Zależy jaki masz TV z tyłu tzn. czy są jakieś duże wypukłości czy nie?
Jeśli są to musisz pomierzyć i wtedy TV musi coś więcej odstawać a jeśli jest płasko to możesz pomyśleć o jakimś ultra slim-ie wieszając go jak obraz na "lince samochodowej". Ja jednak taki spory ekran wolałbym powiesić na czymś masywniejszym.
P.s. przymierzałem się do tych Twoich Oli, ale lada dzień spodziewam się powitania na Świecie mojego drugiego Syna i rozsądek (czyt.Żona) podpowiadają, żeby jeszcze trochę się wstrzymać ;)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziękuję za graty. Ale na razie stoi w pudle i czeka na wszystkie elementy zestawu.
Co do wieszaka, to mam TV 60pfl9607s
 
Do góry