n na dwa telewizory pomocy

celtic

New member
Ostatnio zakupiłem n (cały sprzęt) ale mam w domu dwa telewizory i stąd moej pytanie czy da rade rozdzielić sygnał na dwa telewizory (aby każdy telewizor działał niezależnie od drugiego). Ponieważ jestem zielony w temacie (wcześniej korzystałem z kablówki) prosił bym o dokładne wytłumaczenie jak to zrobić ewentualnie co dokupić aby wszystko ładnie chodziło


za pomoc z góry dziękuje
 

wtykacz

New member
Jesli chodzi o "telewizje n"
Jesli chcesz ogladac z jednego tunera dwa rozne kanaly, to niestety musze ciebie zmartwic, poniewaz w tej chwili jest to niemozliwe na "n".

Musialbys zakupic drugi dekoder, a to wiaze sie z nastepnym abonamentem, za ktory musialbys placic.

W sklepie VOBIS, ktory jest dystrybutorem Cyfry+ otrzymalem informacje, ze owa cyfra+ planuje udostapniac drugi dekoder w cenie 20zl/mc. W takim przypadku bedzie mozliwe legalne ogladanie dwoch niezaleznych programow na dwoch telewizorach.

Dzwonilem w tym temacie na infolinie cyfry+ i informacja zostala potwierdzona, nastapi to w pierwszym kwartale 2009

Ps:
W cyfra+ juz od kilku lat jest mozliwe rozdzielenie sygnalu na inne dekodery/telewizory (nielegalnie niestety).;) .
 
Ostatnia edycja:
Do góry