multimedialne 65"

mati_pl

New member
Nazbierałem już trochę informacji, niestety mało znalazłem informacji o możliwościach multimedialny.


W skrócie, szukam tv kombajnu multimedialnego - nie kręcą mnie dostawki.
W chwili obecnej poza typowym użytkiem Netflix YT CDA itp. Mam NASa 4TB który pełen jest moich filmów z SAC 4K 100mbps + tona innych dziwnych formatów (jakieś DVD z wesel, imprez rodzinnych). Jest również kieszeń na dyski USB 2 i 4TB wypchane 4K SAC czy GoPro.



Szukam czegoś co podoła temu wyzwaniu i może będzie miało zapas mocy na kilka najbliższych lat jak pojawią się większe dyski i pliki o większym mbps. Zależy mi również na gigaLANie, z WiFi bywa różnie. Oczywiście USB które uciągnie coś więcej niż FAT z pena. A no i łącze z NAS nie z użyciem DLNA - mam raczej złe doświadczenia z tym.


Zaczynałem od budżetu 4k, ale po lekturze jestem coraz bliższy Sony 9005 - chcę w końcu mieć "prawdziwą" czerń. Philips z ambi kusi.



O i najważniejsze, może zabrzmieć głupio: by telewizor nie "piszczał". Mam taką wadę, że słyszę szerzej od przeciętnej osoby, mój ostatni tv phil to była porażka, mogłem oglądać go jedynie w nocy, jak był ściemniony na maxa, w innym przypadku wq.. denerwował i męczył mnie piszczeniem.
 

eckonom

New member
Myślę że w Twoim wypdaku XF9005 to obecnie najlepszy wybór, no chyba że chcesz jeszcze bardziej zwiększyć budżet i wziąć OLEDa, dopiero wtedy będziesz sie cieszył prawdziwą czernią ;)
Ja sam się zastanawiam nad XF9005 ale mnie akurat android tv nie przekonuje dlatego zastanawiam się nad LG sk9500 ale to IPS i ogólnie obraz słabszy od XF9005
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz potrzeby multimedialne to Philips 65PUS8602 - da CI większe możliwości. A największe możliwości daje TCL 65X2 - dzięki Oreo.

Sony 65X2 za 6699 zł
Philips 65PUS8602 za 5500 zł
TCL 65X2 za 4999 zł
LG 65SK9500 za 6799 zł
Philips 65PUS8303 za 5399 zł
TCL 65DC760 za 4199 zł
Wszystkie z pakietem gratisów
 
Do góry