może cd denona ?? co sądzicie ?

lukiii7

New member
Witam Panów!
Tak jak w tytule ,co sądzicie o odtwarzaczu CD denon DCM-500AE ? nie jest to raczej sprzęt z górnej półki ale nie dysponuje dużym budżetem a wybór padł na zmieniarkę bo nie lubię żonglować płytkami :D W tym momencie posiadam zmieniarkę technicsa SL-PD 888 podłączoną do HK3490 a dalej jest sub Jamo s650 i JBL e80.Ogólnie brzmienie zestawu całkiem mi się podoba ale zawsze może być lepiej :) denon posiada wyjście optyczne,no i to DENON więc wydaje mi się że powinno być lepiej niż na technicsie,dodam jeszcze że muzyki słucham tylko z oryginalnych płyt więc opcja odtwarzania MP3 w denonie jest mi całkiem obojętna.Cięzko było mi znaleźć jakiekolwiek opinie na temat tego sprzętu a cena za którą mogę go wziąć to 400zł.Co Panowie o tym sądzicie ?? warto ?? z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ! i pozdrawiam !!!

no i jak Panowie?? nikt się nie wypowie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lukiii7

New member
jest :D

Mam już tą zmieniarkę :D i dla tych którzy tak jak ja mieli wątpliwości - WARTO!!! po podłączeniu po kablu optycznym różnica w dźwięku jest naprawdę spora,zrobiło się cieplej i bardziej detalicznie (chyba ukazał się charakter Harmana :) ) Jest tylko jeden minus-mechanizm zmieniarki,jest to wielka porażka Denona,chodzi głośno a "tyrkanie" towarzyszące jest martwiące.Dodam tylko że nówka kompakt wydaje identycznie odgłosy...no cóż ,cza się przyzwyczaić.Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych !!!
 
Do góry