Monster Beats by Dr.Dre - STUDIO Co sądzicie?

Antichrist

New member
Co sądzicie o tych słuchawkach?
Myśle nad ich zakupem...

A może lepsze będą takie?

Admin: proszę dodawać linki do strony producenta
 

pkomp

New member
bajer i nic więcej - za tą kasę kupisz kilka innych znacznie lepiej grających modeli - akg beyerdynamic senheisser - klasyka a nie firmowane szpanerskie wynalazki
 

z3

Member
A co w nich jest bajeranckiego ???????

Jak masz kasę to się nie zastanawiaj. Zjadają resztę na śniadanie. Mam Senheisery miałem AKG i miałem przez miesiąc beatsy od kumpla. Jak uda mi się sprzedać swoje to na pewno zmienię na beatsy.
 

pkomp

New member
zjadają? buhahahahaahah a niby w czym?Dla mnie graja gorzej od beyerdynamic DT150

bajerancie? tak "by Dr.Dre".

widac nie masz pojęcia o marketingu skoro się tak napaliłes - ale za to marketingowcy cel osiągneli - premia będzie jak nic a i doktorek swoje zarobi
 

z3

Member
Przykro mi, że dla Ciebie nazwa na produkcie, albo znaczek wywołują tak wiele emocji. Mnie nie obchodzi czy jest tam napisane Dr Dre czy Dr Pepper. Pokaż gdzie choć w najmniejszym stopniu odwołuję się do znaczka lub czegoś podobnego.

Opisz proszę jaką charakterystykę dźwięku wg Ciebie posiadają słuchawki Monstera a jaką reszta wtedy będzie można z Tobą dyskutować bo odgłosy typu buahaha raczej bardziej do stajni pasują niż na forum.
 

pkomp

New member
a słyszałeś żeby się ktoś w stajni śmiał?

dźwięk jest jak dla mnie normalny - niczym nie zaskakuje - przeciętna stereofonia i niezbyt szczegółowa góra - mocny aczkolwiek przymulający bas

napędzałem RME multiface II
 
Do góry