Monitor audio silver 8 dobór elektroniki

Lukasluk80

New member
Witam wszystkich serdecznie, chciałbym poznać wasze opinie i doświadczenia z doborem elektroniki do ma silver 8. Może od początku,nie jestem audiofilem, zwykły " Kowalski ". Słucham muzyki, disco, rock i to co akurat wpadnie w ucho :D. W tej chwili posiadam harman kardon avr 460, bdp 10 hk, fronty MA silver 8, central MA seria rx, sub MA rxw 12 i efektowe MA fx. Fronty i centel podpięty jest przewodem chord silverscreen bi-wire. Wcześniej miałem Ma rx 6 ale z racji zmiany miejsca zamieszkania zmieniłem na 8-ki ponieważ rx 6 zginęły w salonie( 33 m2). Zmieniłem na 8-ki i powiem szczerze mam wrażenie ze mój amplituner nie daje rady mocą i w ogóle mam wrażenie że nie wyciska z moich MA tego co najlepsze. Rozważam zmianę elektroniki, zastanawiam się nad amplitunerem który świetnie spisuje się w stereo i był dobry w kinie,ale z tym może być problem, odwieczny problem amplitunerow ;-). Jeśli macie doświadczenia w moim temacie proszę o podpowiedzieć w jakiej elektronice powinienem szukać, albo co zmienić żeby było bardzo dobrze w stereo. Muzyki słucham w 60% a kino 40% tak mniej więcej ;-)
 
Do góry