Monitor Audio Radius 250 opinie + amp ?

Johnator

New member
Witam, poszukuje w miare uniwersalnego sprzetu 70%muzyka 30%kino, wymagania jakie stawialem przednim kolumna to mala glebokosc i mozliwosc ustawienia tuz przy scianie. Niestety nie moge wybrac tylko na podstawie jak graja..
Pokoj okolo 28m2 ale otwarty z kuchnia i przedpokojem.

Czytalem dobre opinie na temat MA Radiusa, chcialbym skapletowac taki zestaw:
Przod R250
Srodek R1HD
Tyl R250/R225
Sub r360hd /r370hd

Co myslicie o takim zestawie? Nie udalo mi sie znalesc nigdzie miejsca do odsluchu (wroclaw).

Najwazniejsza sprawa jaki amp do tego ? (tv 3d (amp kompatybilny), ps3, apple tv, cyfra +, plus w planie cos innego do odtwarzania cd/bd niz ps3). W kilku sklepach polecali mi Marantza SR6005, moze jednak cos tanszego ? czy jednak do tych kolumn potrzebuje wyzszy model...

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam!!!
Michal
 

Cyborg65

New member
Witam

Słuchasz dużo muzyki olałbym drogi amp kupił średniaka z pre-out i pod 3D
i wzmak stereo.
Nigdy samym ampkiem nie osiągniesz takiego efektu przy takiej samej kwocie.
Amp za 2k do 2,5 jak dowalisz wzmak za 2k to nie wiem czy amp za 6k mu dorówna raczej bardzo ciężko, co tu gadać amp nie jest do stereo.
No i przemyśl Rx Przynajmniej front (To naprawdę gra )na podłodze nie zabierze ci metra2 tylko kilkadziesiąt centymetrów. Posłuchaj i porównaj, zresztą nie musisz łatwo to sobie wyobrazić
No i mały niuans do tego co chcesz kupić wskazane są podstawki (na półce to one grać nie będą) co dalej to chyba wiesz.
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Andrzej F.

New member
Mam podobny problem.
Mam pytanie odnośne podstawki - dlaczego jak będzie lezał na plasko na półce to grać nie będzie?
Faktycznie to taka różnica?
No i jaką podstawkę dla niego wtedy zamówić?

Słuchasz dużo muzyki olałbym drogi amp kupił średniaka z pre-out i pod 3D
i wzmak stereo.
Nigdy samym ampkiem nie osiągniesz takiego efektu przy takiej samej kwocie.
Amp za 2k do 2,5 jak dowalisz wzmak za 2k to nie wiem czy amp za 6k mu dorówna raczej bardzo ciężko, co tu gadać amp nie jest do stereo.
No i przemyśl Rx Przynajmniej front (To naprawdę gra )na podłodze nie zabierze ci metra2 tylko kilkadziesiąt centymetrów. Posłuchaj i porównaj, zresztą nie musisz łatwo to sobie wyobrazić
No i mały niuans do tego co chcesz kupić wskazane są podstawki (na półce to one grać nie będą) co dalej to chyba wiesz.
P:lol:zdrawiam
 
Do góry