Moje przsemyślenia plazma do 50 cali Panas-Samsung-LG i tyko 3,5tys

semi

New member
Witam.
Potrzebuje wybrać telewizor i czas mi ucieka...
Przerobiłem forum, katalogi i opinie sprzedawców teraz proszę o waszą opinię i pomoc.

1. LG PS3000 - bardzo dobra cena ok 3400zł, panel 50" niby się nie psuje, ale ma mocne powidoki, czy bardzo mocne czy mozna z tym żyć? Brakuje mu trochę funkcji. Podobno sygnał z innego źródła niż HDMI to porażka. Czy jest możliwość przełączenia 100Hz on/off jak w panasie? Czy ta plazma jest cicha czy ma wentylatory i czy nie buczy?

2. Samsung- PS50B551 - cena bardzo atrakcyjna 3300zł panel 50", tu jest różnie podobno się psuje, wyskakują paski poziome, czasem coś buczy. Na plus dużo bajerów, odtwarzanie filmów tyko nie wiem czy mkv? Brak możliwości wyłączenia 100Hz. Powidoki podobno mocno dokuczają.

3. Panasonic - wzór jednak nie miesci sie w cenie wiec trzeba mysleć o 46 calach P46G10E i to w cenie powyżej 4400zł trochę drogo ale pytanie czy warto? No i gwarancja na 5 lat. Nowa matyrca ma 600Hz konkurencja też to ma pytanie czy faktycznie bo panas wprowadził to niedawno i przy nowych panelach. Podobno brak powidoków. Panas ma jeszcze jedną inforamcję obraz ruchowy Full HD konkurencja tego nie podaje? Czy też to ma czy raczej nie? No i ta cena!!

No i teraz muszę coś wybrać by w poniedziałek coś kupić. Telewizor będzie stał w nasłonecznionym salonie 30m2 wiec odbicia bedą - no trudno.Będzie podłączony do kompa i n-ki. Osobiscie skłaniam się do LG- co radzicie?
Czy lepiej dać sobie spokój i kupić panasa bo trzeba miec panasa tylko model P50X10Y albo P46S10E wtedy cena jest do zaakceptowana pytanie tyko czy te panele nie bedą już gorsze od konkurencji.
Pozdrawiam
 
Do góry