Mitsubishi HC5500

misam

New member
Witam!!!
Pytanie dotyczy tego projektorka?
Czy ktoś go posiada?
Jeżeli tak,to proszę o jakieś opinie o nim, ponieważ jestem nim zainteresowany.
Dziękuje
 

piramidon

New member
hc 5500

mam polecam.Gdy kupowłem I miejsce w Niemczech(cach?)Panel LCD nieorganiczny czyli trwalszy, świetny upskaler. Koniecznie centralne położenie, bo nie ma bocznego lens shiftu, wskazane zaciemnienie zewnętrznymi roletami.
 

midi

New member
Witam, ja też się na niego skusiłem, tu masz kilka fotek właśnie z niego http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42597&page=5 . Pewnym utrudnieniem jest faktycznie brak bocznego lens shiftu oraz nie za wielkie regulacje zoomu. Dużym plusem natomiast jak dla mnie bardzo mała głośność pracy w trybie eco ( w normal jest też całkiem całkiem ) jak na 1200 lum obraz naprawdę jest jasny i kontrastowy ( jednak do oglądania w nie zaciemnionym pokoju nie polecam ). Wygodna regulacja ostrości i lens shiftu za pomocą pilota ( obsługują to silniki elektryczne ) , spore możliwości regulacji parametrów obrazu. Czas pracy lampy w eko podają 5000h co jest całkiem miłym wynikiem, małym dylematem może okazać się co dla niektórych gwarancja na projektor 2lata a na lampę chyba jakoś 500h lub 1 rok.
A tak najprościej to jakość obrazu jest dla mnie na bardzo dobrym poziomie po ustąpieniu zachwytu zaraz po zakupie proja nadal wydaje mi się iż był to optymalny wybor jak za takie pieniądze. Szczerze polecam jako projektor do kina domowego powinien sprawdzić się w 100%.
 
Do góry