Mission mx-4 +central i tylne satality innej marki

mrokness

New member
Witam już prawie kupiłem fronty mission mx-4. za jakiś czas chciałbm dokupić reszte zestawu do 5.0. jest sens kupić np. jamo 60 s central i jamo 602 satelity. lub coś równie taniego. zasatawiałem się nad mission mht ale wydaje mi się brzydki ten zestawik.
 

mrokness

New member
W chwili obecnej mam 2k. t.j za tydzień będe miał. :D. Ampli kino domowe mam juz od jakiegoś czasu i strasznie jestem napalony na kolumny bo wtej chwili mam podpiete stare od wieży. Oczywiście mogłbym poczekać kolejny miesiąc. i kupić cały zestaw mx-4 5.0. tylko nieweim czy nerwowo doczekam. a na raty kupować najpierw fronty mission a potem central i tyły pewnie drozej mnie wyniesie niż cały zestaw za jednym zamachem. Z tego co czytałem bo nie mam okazji odsłuchu i słuchałem na Youtube (m34i, m35i) grają świetnie. Stąd tez mx-4 w stereo powinny dać rade. Zastanawia mnie ewentualny ubytek jakości dzwięku w kinie przy kupnie jakichś tańszych (central + 2 satelity).
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeżeli podoba ci się brzmienie tych kolumn to kupiłbym fronty i później dokupił resztę, bo nie ma sensu inwestować kasę w jakieś inne tyły i central po to tylko żeby były tymczasowo. Później nawet miałbyś kłopot z ich sprzedaniem.
 

mrokness

New member
No do kompa mam podpięte Bose Companion 3 może dlatego czego bym nie puścił z youtube to mi się podoba. Mimo to kiedy piosenka X leci na filmiku z głośników Y a zaraz potem puszczam ją na innym z głośników Z to czuje pewne róznice. Sprzedawać nie planuje.
 

armi

New member
Bez reklam
W chwili obecnej mam 2k. t.j za tydzień będe miał. :D. Ampli kino domowe mam juz od jakiegoś czasu i strasznie jestem napalony na kolumny bo wtej chwili mam podpiete stare od wieży. Oczywiście mogłbym poczekać kolejny miesiąc. i kupić cały zestaw mx-4 5.0. tylko nieweim czy nerwowo doczekam. a na raty kupować najpierw fronty mission a potem central i tyły pewnie drozej mnie wyniesie niż cały zestaw za jednym zamachem. Z tego co czytałem bo nie mam okazji odsłuchu i słuchałem na Youtube (m34i, m35i) grają świetnie. Stąd tez mx-4 w stereo powinny dać rade. Zastanawia mnie ewentualny ubytek jakości dzwięku w kinie przy kupnie jakichś tańszych (central + 2 satelity).

jak można robić odsłuchy na youtube ?? :)

lepiej poczekaj m-c i kup komplet
potem za nast m-c kupisz suba i będzie git

no i jaki masz ten ampli bo tu nie podałeś szczegółów
 

armi

New member
Bez reklam
no to amp ładny

nie skąp na kolumny bo będziesz żałował
do kompa masz spoko sprzęt to nie rób sobie krzywdy ze sprzętem do KD
 
Do góry