Mir mag collection

renatag

New member
MIR MAG COLLECTION w miejscowości Chmielowice to kolejna nieuczciwa firma, która sprzedaje na aukcjach internetowych wadliwe towary. Kupiłam serwis obiadowy w ich sklepie za pośrednictwem Allegro (ich nick to florow1)i po dostarczeniu mi go w Wigilie okazało się, że ma wadę fabryczną(źle odlany wzór na 12 sztukach talerzy płytkich). Zgłosiłam im to zaraz po świętach i uzgodniliśmy, że odeślę im produkt na ich koszt. Po czym oni odmówili przyjęcia paczki ( podobno ze względu na wysoki koszt przesyłki). Następnie paczka wróciła do mnie. Odmówiłam jej przyjęcia i DHL rozpoczął mediacje z tą firmą aby odesłać paczkę do nich na ich koszt zgodnie z umową, która mają (DHL anulowało nawet koszty już naliczone za dostarczenie ode mnie do nich). Niestety bezskutecznie. Kilkakrotnie pisałam do nich żeby odebrali te paczkę na swój koszt. Ja juz bałam się zaryzykować i płacić za kolejną przesyłkę. Rozmawiałam telefonicznie z właścicielką p. Magdaleną W. i ustaliłyśmy, że koszty transportu podzielimy po połowie. Dosłownie za 2 minuty miałam od niej telefon, że jej współpracownicy nie zgodzili się na to ponieważ cytuję "maja mnie juz dość". Fajna szefowa!!!! Niestety jest ona tylko figurantką na pieczątce i nie ma na nic wpływu. Nie wytrzymałam i postraszyłam sądem, PIHem i prokuraturą. Bezskutecznie. Paczka przeleżała w magazynie DHL ponad miesiąc aż w końcu musiałam ją odebrać i zapłacić 85 zł. Niestety okazało się, że jeden talerz jest stłuczony a DHL zgubiło paragon zakupu tego serwisu ( została tylko wizytówka nieuczciwej firmy) , który był włożony do specjalnej folii wraz z innymi dokumentami. Kiedy poprosiłam MIR MAG COLLECTION o wystawienie duplikatu dowodu zakupu, otrzymałam niezłą wiązankę na temat mojej nieuczciwości, próby oszustwa i naciągnięcia "uczciwej" firmy na dodatkowe koszty. Efekt jest taki, że mam w domu wadliwy serwis obiadowy nienadajacy się do użytku za kwotę 447 zł nie wspominając o kosztach korespondencji i telefonach. Mam zdjęcia wadliwych talerzy jeżeli ktoś chciałby je obejrzeć. Ponieważ nie mam paragonu, pozostało mi jedynie poinformowanie PIHu w Krakowie o takiej sytuacji i ostrzeżenie innych internautów przed tą firmą. Nawet jeśli DHL uwzględni moją reklamację to i tak nie odzyskam wszystkich pieniędzy - jedynie 335 zł. Przez takie firmy jak MIR MAG COLLECTION wielu internautów zraziło się do zakupów przez internet. Ciężko jest od nich cokolwiek wyegzekwować pomimo, że konsumentów chroni prawo. Praktycznie są bezkarni i robią co chcą. Takie firmy psują opinię porządnych i uczciwych sklepów internetowych, których na szczęście jest większość. UWAŻAJCIE NA TEN SKLEP!!! Najlepiej odebrać towar osobiście po bardzo wnikliwym sprawdzeniu. W FIRMIE MIR MAG MAJĄ POWAŻNĄ WADĘ WZROKU.
 

Mufi_K

New member
Dzien dobry,
Ja rowniez zostalam karygodnie potraktowana przez firme MIRMAG Collection - uzytkownika allegro: florow1 (1425) ( Sprzedający ). Kupilam na aukcji dzbanek i czarki do zielonej herbaty (sake). Dzbanek dotarl stluczony i na proby jakiegokolwiek zalatwienia sprawy skonczylo sie tylko na potoku wyzwisk. Szukam osob ktore maja z nimi podobne doswiadczenia. Bede wdzieczna za kontakt. Im wiecej sie nas ujawni - tym lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry