Mini hifi z odtwarzaczem sieciowym

Bart_RS

New member
[FONT=&quot]Witam mam mały problem z wyborem MINI HIFI do sypialni.[/FONT]



[FONT=&quot]Wymagania:[/FONT]

[FONT=&quot]- Radio internetowe WIFI lub Ethernet [/FONT]

[FONT=&quot]- Odtwarzanie muzyki z dysku sieciowego DLNA [/FONT]

[FONT=&quot]- USB (stacja) z odtwarzaniem bezpośrednio z Phone/Pod, PENDRIVE[/FONT]

[FONT=&quot]- Airplay[/FONT]

[FONT=&quot]- Fajnie by było jakby miał jeszcze HDMI

[/FONT]


[FONT=&quot]Sprzęt ma mi służyć głównie do słuchania muzyki z wyżej wymienionych źródeł a w niedalekiej przyszłości chciałbym go podłączyć pod telewizor.[/FONT]



[FONT=&quot]Co myślicie o:[/FONT]



[FONT=&quot]DENON CEOL [/FONT]


[FONT=&quot] SONY MX750Ni [/FONT]



[FONT=&quot]a może coś innego ????????[/FONT][FONT=&quot] SONY jest o wiele tańszy a zarówno jeden jak i drugi spełnia wymagania czy warto zapłacić więcej za DENONA jakość dźwięku a może cos jeszcze???? Czy jednak różnica jakości dźwięku jest niewielka i nie warto?????[/FONT]

[FONT=&quot]Z góry dzięki za pomoc [/FONT]
 
Ostatnia edycja:

Bart_RS

New member
Gdzież bym śmiał :) A tak na poważnie wiadomo DENON to DENON a SONY to SONY bardziej chodziło mi stosunek ceny do jakości czy naprawdę DENON jest dwa razy lepszy jak i jego cena ale z tego rozumiem, że tak :)

Bagiennik SONY poszedł w odstawkę ale kłopot wyboru pozostaje dalej ten sam CEOL czy Marantzz i ewentualnie jakie kolumienki do nich ?????
Dzięki za pomoc
 

michal_j

New member
Jeśli chodzi o porównanie Ceol-a z Marantzem mcr-603 to dźwiękowo Marantz chyba wypada ciekawiej (oczywiście zależy od kolumn), jest również tańszy, natomiast NIE POSIADA WI-FI co jest jednak sporym plusem Denona. Na allegro można znaleźć różne kombinacje obu urządzeń z innymi kolumnami. Myślę, że warto rzucić okiem.
 

Bart_RS

New member
Po przewertowaniu neta i różnych opinii decyzja padła na Marantz-a MCR603 jedyny jego minus to że nie ma WiFi ale podciągnie się cat 5 do sypialni i będzie git może to i lepiej :) Dzięki za pomoc i nakierowanie

Problem ciągle pozostaje z doborem kolumn zastanawiałem się nad

Dali Zensor 1 lub
Audio Bronze BX2
BX2 to moja górna granica cenowa co o tym myślicie???????
A może inne sugestie ?????
 
Do góry