migotanie obrazu w s20

piotr_piecu

New member
Mam taką prożbe a mianowicie prosze o wytłomaczenie mi jak sobie radzicie z tym migotaniem w tym modelu czy można to w jakiś sposób zniwelować Ja mam podpiętą enke przez hdmi i mnie to zjawisko denerwuje wiem że jedni mniej lub więcej to widzą .Wcześniej miałem lcd obraz był stabilny ale mydlany Wiem że w tej technolgi tak może być jak to ma się do częstotliwości sygnału w tym modelu na jakim najmniej to zauważacie Czy w tm modelu coś można przestawić by było mniej widoczne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to nie będzie takie proste.
Jeśli przyzwyczaiłeś się dłuższy czas do LCD i byłeś zadowolony z tego układu to kontynuacja winna iść w tym samym kierunku - czyli LCD.
Najlepiej sprawdzać to podczas prezentacji w domu.
 

don111

Banned
spróbuj może ustawić w dekoderze N 50hz, tzn 1080i 50hz lub 1080p 50hz
w nowszych Panasonicach chyba nie ma wyboru 50/100hz z tego co pamiętam ale w moim modelu jeszcze jest i teraz zastanawiam się jakie idzie odświeżanie jeśli jest ustawiony sygnał 60hz po hdmi, bo wtedy właśnie znika opcja wyboru 50/100hz... przy sygnale ze źródła obrazu 50hz pojawia się wybór z powrotem 50/100hz więc mam pewność, że jest te 100hz i migotania choćbym wypatrywał to nie widzę żadnego... jeśli ktoś przy 100hz widzi to gratuluję (albo współczuję) takiego wyczucia wzroku ;)
 

marcco73

New member
Mam taką prożbe a mianowicie prosze o wytłomaczenie mi jak sobie radzicie z tym migotaniem w tym modelu czy można to w jakiś sposób zniwelować Ja mam podpiętą enke przez hdmi i mnie to zjawisko denerwuje wiem że jedni mniej lub więcej to widzą .Wcześniej miałem lcd obraz był stabilny ale mydlany Wiem że w tej technolgi tak może być jak to ma się do częstotliwości sygnału w tym modelu na jakim najmniej to zauważacie Czy w tm modelu coś można przestawić by było mniej widoczne

Też mam 46S20 ale żadnego migotania nie obserwuje - SD z SAT.Może po prostu spróbuj usiąść dalej,albo jeśli jeszcze nie wisi to powieś - zawsze te 0,5 m powinno pomóc...
 
Do góry