Max Payne 3 kto ma, kto gra?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie ukazal sie Max Payne 3 a tu taka cisza? Slynny bullet time powrocil i calosc wyglada bdb.
Rewelacyjna oprawa dzwiekowa, dopieszczone detale - dla fanow obowiazkowa pozycja.
Dodam ze sub pieknie mruczy przy wystrzalach w bullet time.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
myślę że max skończył się na części 1. ja załatwię sobie jak stanieje bo teraz kupować to... wolał bym już sniper elite v2 :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie przesadzaj, prawda jest ze zaluje ze zagralem przed MP3 w sniper elite bo tam efekt lecacej kulki jest bardzo fajny i ten z Maxa juz nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak bym oczekiwal, co nie zmienia faktu ze 200zl to istny rozboj w bialy dzien, zadna gra nie jest warta, no moze seria GTA.
Z konsolami jak z drukarkami, 150zl drukarka a tusze 100zl :)
Gre mimo wszystko polecam.
 

Zniwiarz

New member
No a co innego jest w Sniper Elite jak nie ten efekt strzału... przestań, bo na prawdę gra nic nie wnosi. Jak i Max... szału nie robi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co ja napisalem? Wlasnie to ze efekt jest bardzo podobny, dlatego tez grajac wczesniej w Snipera, Max juz nie robi takiego wrazenia z swoim Bullet-time.
Cala gra opiera sie na BT i mi to bardzo odpowiada, daje duzo radochy, nie oczekuje tutaj jakis rewolucji bo i tez takich sie nie spodziewalem.
Zreszta co dzisiaj wychodzi na konsole rewolucyjnego, wszystko lub wiekszosc to odgrzewane kotlety.
 

mateo85

New member
Miałem grałem przeszedłem singla ok 7h na normalnym poziomie gra ciekawa dużo strzelania i nic pozatym prostolinijna przerywana filmami dobra grafika z czystym sumieniem mogę polecić ale uncharted to nie jest .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli juz schodzimy z tematu, na mnie natomiast zrobil wrazenie Resistance 3 - mam tu na mysli demo. Nie wiem jak cala gra, ale jedynke skonczylem cala.
Wspominam o tym poniewaz ostatnio zassalem .. dopiero.
Ghost Recona moze kupie, wyroznia sie czyms? Jak multi?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nowy Max 3 jest bardzo dobry , klimatyczny tylko dla dorosłych graczy :D:p. Polecam.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja w sniper elite też zgram z sentymentu. bo na pc grałem duuużo h na sieci.

nowego ghost recona poczekam aż stanieje. bo 2 stówki to przesada za gre ;)
jedyna gra która kpiłem za taka kase był cod mw3. i jakoś mnie cieszy do dzisiaj w sieci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cod3 grywam na pc, full HD max detale i jest ladnie, co prawda nie jest to duzy ekran i wygodna kanapa ale jest duzo szybciej na myszce, potem jak wpadne na PS3 i wezme pada to nie ma zmiluj :)
No dobrze a kto gral w The Fight na kontrolerach move? Demo wyglada smakowicie, a troche ruchu nie zaszkodzi.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
armani a ty masz the fight ?? ja wczoraj ściągnąłem demo , po 10 min masakra. dzisiaj zakwasy jakbym grał cały dzień w piłke hahaha

zamawiam gre 56 zł to nei majątek ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak mam, zakupilem przedwczoraj cena cos ok. 65zl takze przyzwoicie.
Nie przejmuj sie ja po demie takze mialem zakwasy, a tam sporo jest innych treningow o walkach nie wspominajac :)
Teraz zastanowie sie 2x zanim zaczne krytykowac podczas gali bokserskich zawodnikow za brak kondycji po 2-3 rundach, a gdzie tam jeszcze dostac kilka razy plombe na dokladke :). My tylko wywijamy wibratorami :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
zgadamy sie na prv , wymienimy psn'ami i pobawimy się ;) ale najpierw poćwiczę jak przyjdzie. mnie koszta wyniosły 70zł z przesyłką więc sie opłaca.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Gram w wersje na PC< nowy Max jest spoko ALE jak się nie porówna do poprzednich genialnych części, widać ze robili ją inni ludzie. Cieszy długość gry, poziom trudności, poraża realistka w jaki sposób upadają zabici. Mam jednak duże ale co do niektórych lokacji, te kolorowe brazylijskie klimaty to jednak nie to. Grafika też mogła by być lepsza, dx11 wcale nie widać, tekstury z poprzedniej epoki a ta kolorystyka jakaś taka mdła (filtr lub bloom) :D. Ogólnie jednak gra wciąga, nawet w multi się trochę pograło.... szkoda że tylko 6 map > no cóż, dziś zarabia się na DLC sprzedając samą grę jako niepełny produkt.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie gralem co prawda w MP3 na pc, ale mysle ze nie ma co porownywac, chodzi mi tu o grafike a ta na pc jak wiadomo potrafi zaskoczyc (mowa o innych tytulach) wiec tu faktycznie nowy Max moze nie robic wielkiego wow na pc, za to na PS3 ktora jak wiadomo juz specjalnie nie zaskoczy niczym graficznie to Max mimo wszystko wyglada ladnie daje rade. Mi osobiscie Bullet T. daje duzo radochy no i ten wbijajacy bass z suba przy zwolnionym tempie :)
 
Do góry