Matryca IPS w 55PUS7303

damientrue

New member
Czy to prawda, że w nowych egzemplarzach 55PUS7303 można obecnie trafić na matrycę VA lub IPS (losowo)? Wyczytałem to gdzieś w internecie (niestety nie umiem już znaleźć gdzie). Displayspecifiaction.com też już podaje IPS, VA a wcześniej na 100% pokazywało wyłącznie VA.
 

mackwro

New member
Czy to prawda, że w nowych egzemplarzach 55PUS7303 można obecnie trafić na matrycę VA lub IPS (losowo)? Wyczytałem to gdzieś w internecie (niestety nie umiem już znaleźć gdzie). Displayspecifiaction.com też już podaje IPS, VA a wcześniej na 100% pokazywało wyłącznie VA.
Potwierdzam dostałem w EuroRtvAgd z IPS.
 

rumc4js

New member
jak sprawdzić rodzaj matrycy

jest jakaś opcja sprawdzenia matrycy bez wyciągania z kartonu telewizora? Jakieś różniące sie nr seryjne pomiedzy IPS I VA?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Czy to prawda, że w nowych egzemplarzach 55PUS7303 można obecnie trafić na matrycę VA lub IPS (losowo)? Wyczytałem to gdzieś w internecie (niestety nie umiem już znaleźć gdzie). Displayspecifiaction.com też już podaje IPS, VA a wcześniej na 100% pokazywało wyłącznie VA.

Od początku były podane dwie matryce a nie jak piszesz jedna , w modelu 50 calowym było tak ale teraz i na IPS można trafić ten model , 55 cali w nim od początku było podane IPS/ VA
 
Do góry