Mam dylemat ( chyba jak każdy )

fahrad

New member
Planuję zakup telewizora LCD i zastanawiam się ( to już chyba trzeci miesiąc :) ) nad tym, który model wybrać. Na bank będzie to model 32". Jeżeli chodzi o cenę to chcę się zmieścić w przedziale 2500-3500 zł. Telewizor będzie służył do oglądania Cyfry+ ( na teraz bez opcji HD ), oglądania filmów DVD i gry w XBOX360. Po wielogodzinnym czytaniu m.in. tego forum zawęziłem wybór do 2-óch producentów Panasonica i Toshiby, a konkretnie do następujących modeli:
- Panasonic TX 32 LX 70 P
- Panasonic TX 32 LX 700 P
- Toshiba 32R3500PG
- Toshiba 32C3530DG
i opcjonalnie Panasonic TX 32LZD80F z pełnym HD ( piszę opcjonalnie ponieważ czytałem, chyba nawet na tym forum, że do ww zastosowań Full HD nie jest konieczne aby być zadowolonym, a nie chcę przepłacać i kupować "na wyrost" ). Mam teraz prośbę o poradę, który z tych modeli moglibyście polecić , a który zdecydowanie odradzić najlepiej oczywiście na podstawie własnych doświadczeń. Prosiłbym o odpowiedzi na temat tych konkretnych telewizorów ( czyba, że jest jakiś super hicior w tej klasie cenowej, który przeoczyłem), dlatego że mam obawy przed następnym mętlikiem w swojej głowie:). Z góry dzięki za podpowiedzi i sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pamiętaj że wcale nie musisz się martwić , bo jak sprawdzisz na własne oczy przed zakupem kilka modeli to wybór staje się dziecinnie prosty.
Z Twoich modeli wybrałbym Panasonica 32 LX 700. Ale na prezentacjach z LX700 zdecydowanie najczęściej wygrywa 32P80 JVC. I wcale nie musisz wierzyć na słowo.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360
Zamów prezentację i poczytaj opinie w wątkach.
 
Do góry