Mam 3800 zł i wielki problem z wyborem telewizora... 32 czy 37 cali o to jest pytanie

award

New member
Witam !
Mam problem z wyborem telwizora mianowicie prawie juz wybralem philipsa 32" 7762 ale moje zainteresowanie wzbudzily ostatnio panele marki Toshiba;)
Toshiba 32R3500P G ma ładne paramatry obrazu ale zastanawiam sie czy nie dolozyc tych kilku złotych do telewizora 37 calowego np takiego> Toshiba 37X3000 P G...
Telewizor bedzie podłaczony do cyfry+ oraz sporadycznie bedzie robił jako monitor.

Czy warto dopłacac 800 zł do tego 37" modelu (pełne hd kusi i to bardzo:p) czy moze poprzestać na dobrym panelu 32 calowym np. jak r3500 toshiby

Aha odleglosc od telewizorka bedzie wynosic ok 2 lub 2.5 metra

PS: na 32 cale moge wydać ok. 3000 złotych ,a na 37" tylko 3800 zł.

Bardzo prosze o pomoc poniewaz do niedzieli musze sie zdecydowac

Pozdrawiam
 

krissprot

New member
przyznam się że ostatnio miałem ten sam dylemat :D i od 3 dni posiadam 37 X3000PG i jestem bardzo zadowolony :-D te same warunki co u ciebie myślalem że 32 cale wystarczy ale po namyśle i oglądaniu i ogladaniu itd zakupiłem 37 cali i nie załuję obraz bardzo ładny z C+ (chociaż do jakości niektórych programów można mieć pretensje do c+ ale to inna bajka ) nie testowałem jeszcze HD :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
raczej nie dostaniesz 37 R 3500 za 3800 zł .
Trochę musisz dołożyć , ale zdecydowanie się opłaca.
 

award

New member
@kiki: piszac o modelu R3500 myslalem o 32" (w tej chwili jest do kupienia za 2911 zł). Wersja 37" tego telewizora kosztuje juz 4000zł co przekracza moj budżet :???: dlatego biore pod uwage model Toshiba 37X3000 P G bo jest jeszcze w ludzkiej cenie (no i ma bajerek w postaci full hd)

@krissprot: Jakie programy masz na myśli ? ;) Chyba bedzie to puls i jakiś hallmark. Podejrzewam, że TVNy i HBO ogląda sie dosyć przyjemnie :cool:
Mam pytanie czy mogłbyś zrobić zdjecie na którym jest stosunkowo zły obraz?
Aha i czy odpalałeś już coś na HD ?:D

PS:Czy w tych Toshibach wystepuje tzw. buczenie ?

PS2: a co powiecie na temat Benq VL3735 ?

 
Ostatnia edycja:
Do góry