Magnat Quantum 655

Nikodem83

New member
Witam szanownoleych kolegow. Przewertowalem starsze odpowiedzi i nic co by mnie poratowalo nie znalazlem wiec postanowilem zwrocic sie z prosba o udzielenie porady. Ostatnio trafila mi sie okazja i kupilem za dobre pieniadze nowe glosniki Magnat quantum 655. Szukam teraz do nich elektroniki. Bedzie to wzmacniacz (slucham tylko muzyki). Jako odtwarzacz chcialbym kupic odtwarzacz sieciowy Marantz NA7004 gdyz zalezy mi na radiu internetowym i wejsciu pod ipada wiec raczej decyzja na ten odtwarzacz padnie. Zostaje jeszcze wzmacniacz. Nie mam kompletnie zielonego pojecia co tu dobrac. Wstepnie zastanawiam sie nad Pioneer 'em A-30 badz do kompletu Marantz PM6004. Pioneer tanszy. Jesli warto inwestowac w drozszy gdysz jakosc dzwieku jest znaczna to ok.. Moze ktos ma wogole inny lepszy pomysl. Nie mam mozliwosci odsluchu a od opini i setki wypowiedzi w internecie to mozna tylko zwariowac heh. Pozdrawiam :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Quantum'y to fajne kolumny jakością drastycznie odstają od tańszych serii Magnata,więc wybór był dobry .Najtańszy sensowny wzmacniacz to Denon PMA 520 .Z tych dwóch Twoich propozycji wybrałbym Marantza
 

Nikodem83

New member
Dzieki za szybka odpowiedz. Zastanawiam sie Tylko czy powiedzmy inwestujac pieniadze w droższy sprzęt naprawdę poczuje różnice odsluchowa? Nie wiem czy to pytanie na miejscu ale jak wiadomo pare groszy by w portfelu zostało :) bo ten denon to wogole jeszcze tańszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo że inwestycja w sprzęt ma sens ,bowiem nie kupuje się go na chwilę tylko na dłużej .Dobrze Black radzi kupno Marantza ma sens nawet bez NA7004, bowiem PM 6004 to dobrze brzmiące urządzenie .Pogadaj z Blackiem na pewno Ci zaproponuje fajną cenę - będziesz mieć dobry wzmacniacz i jeszcze zostanie parę złotych w portfelu :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
NA7004 + PM600x to dobry duet, jak celujesz w PM, to zapomnij o danonie.
Nie no czemu, jak będzie miał małego głoda to jak znalazł :D :mrgreen:
37111_final_s.jpg


PS: sorki, znów się wewnętrzny instynkt detektywa odezwał :D :mrgreen:
 
Do góry