Ma Br2

bdar

New member
witam! posiadam starego technicsa sa ax 540 (5x85W) i potrzebuje do niego kolumn (3.0). z podlogowych chyba zrezygnuje (jamo 606 hcs) bo rozmiar i nie potrzebuje 5.0. mysle wlasnie o Monitor Audio Bronze BR2 Black i dokupieniu jakiegos "centrala" do tego. pokoj dosyc duzy 25mkw ale nie slucham glosno, a i sasiad (jeden) na parterze. zastanawiam sie czy takie zestwienie ma sens, ew, jakiego centala do takiego zestawu byscie polecili?
pozdrawiam
 

HubiiDubii

New member
Witam serdecznie.

Ja również przymierzam sie do zakupu na dnaich Monitor Audio BR2 na front, BRLCR jako centrum uwagi, oraz BR1 na tył dla siebie, na moje 15.3m2, obecnie bedą zasilane również technicsem, ale po nowym roku ma być już Denon AVR-1908. Chciałbym wiedzieć co sądzicie o takiej konfiguracji. Dodam tylko że kable na razie pozostaną bez zmian czyli Monitor Atmos Air 309. Miałem okzazje tylko raz ich słuchać ale bardzo mi się spodobały - nie wiem czy nie będzie tego ciut za dużo na tej wielkości pomieszczenie.:???:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bdar - ale jak zmienisz zasilanie to Monitor Audio Bronze BR2 Black - zagra rewelka. Pytaj więcej blackninja - bo on siedzi i odłuchuje je dość często.
 

bdar

New member
kiki - nie bardzo rozumiem Twoj post. MA Br2 black juz graja jako fronty. swietnie graja. chodzi ci o zmiane ampli, czy o niekupowanie brlcr? jezeli juz sie zinteresowales tym watkiem to moze i wypowiesz sie i w tej kwesti (z innego watku, ale nikt nie odpowiedzial):
"ps. do tego apmli mam podpiety zabytkowy korektor tez technicsa. na forach korektory odsadzane sa od czci i wiary jezeli chodzi o podlaczenie ich do ampli nowszej generacji niz ten SA AX540. mam wiec do forumowiczow pytanie, czy po zakupie MA BR2 mam go odlaczyc?:confused: "
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Po audiofilsku trzeba odpiąć :) ale to Twoje zdanie liczy się najbardziej więc jak Ci się podoba to możesz go zostawić.
 

bdar

New member
Monitor Audio BRLCR

odswieżam wątek, bo zamierzam jednak teraz kupic BR LCR.
- HubiiDubii kupiles? Ja z BR2 jestem bardzo zadowolony, stad tez zakup BRLCR. jakie wrazenia z odsluchu? pzdr
 

HubiiDubii

New member
Z zakupu jestem bardzo zadowolony, docelowo kulumienki zamieszkają
w salonie ale póki co, są podpięte do Piano Crafta E810 w sypialni i osadzone na stendach K6 Ostoi prezentują się ślinicznie, wszystko spięte Monsterem Air 309, brzmi naprawdę miło chodź jestem jeszcze w trakcie wygrzewania, to już widać potencjał :]
 
Do góry