lm960v

rys1153

New member
nikt nie podnosi tematu tego telewizora ,czyżby nikt się jeszcze go niedorobił/może złe okreslenie -sorry/,ale pasowało ten temat ruszyć ,bo po pietach depcze mu tansza toshiba 963vl:niewiem:
 

rys1153

New member
nikt nie podnosi tematu tego telewizora ,czyżby nikt się jeszcze go niedorobił/może złe okreslenie -sorry/,ale pasowało ten temat ruszyć ,bo po pietach depcze mu tansza toshiba 963vl:niewiem:
wracam do tematu LG-lm960v/s/,pytanie do Kikiego/czy przewidujesz testy tego tv?,bo nigdzie nie można znależć jakichkolwiek opinii na ten temat.:shock:
 

largoon

New member
nikt nie podnosi tematu tego telewizora ,czyżby nikt się jeszcze go niedorobił/może złe okreslenie -sorry/,ale pasowało ten temat ruszyć ,bo po pietach depcze mu tansza toshiba 963vl:niewiem:

Temat który założyłeś istnieje już od dłuższego czasu;-) Wystarczy trochę poszukać. A zainteresowanie małe, bo i cena za wysoka. Pozdrawiam.
 

rys1153

New member
Temat który założyłeś istnieje już od dłuższego czasu;-) Wystarczy trochę poszukać. A zainteresowanie małe, bo i cena za wysoka. Pozdrawiam.
dzięki znalazłem na str.8.i sobie przypominam że już to czytałem,ale ,,jeżeli sobie przypomniałeś,że o czymś zapomniałes to natychmiast o tym zapomnij":?
 

Lech36

New member
wiem że na nauke nigdy nie jest za pózno ,ale na uniwersytet trzeciego wieku raczej się nie wybieram z języka ang.i dlatego muszę czekać/skazanym byc/na testy naszych rodzimych specjalistów/testy KIKIEGO-obrazowo i czytelnie/,ale dziekuję za pomoc.:)
Nie musisz. Włącz Google tłumacza, wprawdzie tłumaczenie jest w stylu "Kali mieć wielkie ucho" ale nasz "komputer pokładowy" (ten pod czaszką :) potrafi uporządkować to w miarę poprawnie. Tam niema żadnej wiedzy tajemnej. W skrócie TV jest taki sobie i na pewno nie warto teraz za niego płacić żądanej obecnie przez sprzedawców kasy (nie dostał nawet najmniejszej rekomendacji - na wszystkich trzech portalach). No ale to tylko trzy portale może na innych będzie lepiej. Najlepsze TV firma LG już produkowała (LE8500 i LX9500 - poza 3D) może wróci do I ligi OLED-em (jak zacznie go produkować a nie tylko pokazywać).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gdyby byl tanszy to na pewno byloby wieksze zainteresowanie a tak to malo stref podswietlenia a kasa duza wiec ludzie ol....... Pozdrawiam
Lolek
 
Do góry