LM660 i dysk zewnętrzny USB, czy to zadziała?

marjos

Member
Witam.
Planuję zakup dysku zewnętrznego 3.5" 2TB.
Na początku miał być wykorzystany jako dysk podłączony do routera przez port USB, dwie partycje: media serwer i pobieranie plików torrent. Teraz wpadłem na taki pomysł, żeby na tym dysku stworzyć trzy partycje i tą trzecią wykorzystać jako dysk do nagrywania materiału z TV.
Podłączył bym to tak: do dysku podłączam kabel USB - do kabla USB dopinam dwu portowy hub USB - z huba USB wychodzę jednym przewodem usb do routera, a drugim do TV. Czy jest szansa że taka instalacja zadziała, żeby te trzy rzeczy działały na raz (media serwer, ściąganie plików z torrentów i nagrywanie z TV) czy za bardzo to przekombinowałem? Czy TV wybierze sobie tylko jedną partycję do sformatowania czy będzie chciał sformatować cały dysk?
Mam nadzieję że to w miarę jasno przedstawiłem. Może ktoś z Was ma coś takiego zmontowanego w domu? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie.
Pozdrawiam
 

aklys

New member
Potwierdzam - jeśli chcesz korzystać z DVR to tv formatuje cały dysk. Nie ma szans na coś takiego, co opisałeś. Do DVR najlepiej kupić oddzielny dysk 2,5 calowy (zasilany tylko przez USB)
 
Do góry