Listwa zasilająca - co wybrać?

jfkjfk

New member
Witam

Jaką dobra listwę polecacie?
- Supra Jentech DB06 czy może Profigold PROP 6893 FR?


A może jakąś inna tańszą, ale też dobrą?
 

jfkjfk

New member
albo do 200 zł albo do ok. 400 zł. Planuję zakupić kino, więc miałaby to być dobra listwa. Jeśli będzie taka do ok 200-250 zamiast ok. 400 to byłoby super
 

dzejoo

New member
w dobrej cenie i jakości - polski producent SonusOliva
SonusOliva na dole strony

cytuję ze strony
Listwa sieciowa. Profesjonalna - stosowana w telekomunikacji, studiach nagraniowych, wozach transmisyjnych - ekranowana listwa sieciowa; 8 gniazd schucko (możliwość odwracania wtyczek aparatury audio), wbudowany filtr pojemnościowy w gałęzi poprzecznej; zaopatrzona w ekranowany miedziany przewód sieciowy 5 x 1,5 mm2. Żyły energetyczne połączone w czwórkę symetryczną, solidna wtyczka sieciowa. Na wyposażeniu zdejmowana obejma ferrytowa. Cena 380,- pln. Wersja budżetowa - wyposażenie j.w. lecz 6 gniazd. Cena 299,- pln
Dane ogólne: obciążalność 16 A 250 V suma max 3600 W Producent Bachmann - Niemcy + adaptacja własna dla potrzeb audio.

Listwa sieciowa z filtremna obciążalność 10 A (2300W). Prawie bezstratny filtr SCHAFFNERA dodany do listwy znacznie podnosi walory brzmienia systemu audio dołączonego do listwy. Dodatkowa niespodzianka: znacząca poprawa obrazu na plazmach i LCD wpiętych do listwy z filtrem zwłaszcza podczas transmisji HD. cena 600-700
 

dzejoo

New member
Ja bym obstawiał tę z filtrem SCHAFFNERA, ale niestety trochę kosztuje.
Można też kupić osobno komponenty + filtr Schaffnera i pobawić się w DIY :)
 

jfkjfk

New member
Więc wychodzi, że lepiej wybrać Profigold -PROP6893FR niż Sonus Olivia tą ok. 299 czy 380 zł?

Czym różnią się listwy tych dwóch producentów?
 

Singularity

New member
ja polecam listwy firmy whiteenergy, sam posiadam listwę z kontrolą każdego gniazda z osobna na pilocie, dzięki czemu bez wciskania się za meble mogę wyłączyć każde gniazdo z osobna (szczególnie przydatne gdy np router się zawiesi).
 

jfkjfk

New member
To chyba nie jest aż tak dobra listwa skoro w cenie ok. 100 zł ma jeszcze pilot do sterowania. Pewnie materiały do jej wykonania są troszkę gorszej jakości niż do listwy bez pilota w cenie ok. 200 czy 250 zł
 
Do góry