Lg7000 I Dvb-t

LUPO78

Banned
Witam czy ktoś z was testował tv LG 7000 w DVB-t przez Common Interface slot (PCMCIA) przy użyciu modułu Neotion FTA NP4 MPEG-4 lub Viaccess NP4 Extra Cam,które rzekomo konwertują sygnał
telewizji cyfrowej nadawany w standardzie MPEG-4 do postaci
MPEG-2 i jak działają te moduły ma tym modelu tv,chyba że są inne jeszcze moduły na rynku działające na tej zasadzie oprócz tych dwóch które wymieniłem.Proszę o komentarze szczęśliwych właścicieli tego modelu tv.
 

LUPO78

Banned
no ok,ale u mnie niema jeszcze dvb-t i dlatego kieruję pytanie do osób które posiadają taki model tv i są w zasięgu tv cyfrowej :lol:
 

maruco

New member
LUPO78 napisał:
no ok,ale u mnie niema jeszcze dvb-t i dlatego kieruję pytanie do osób które posiadają taki model tv i są w zasięgu tv cyfrowej :lol:

no to znacznie ograniczyłes pole poszukiwań - powinno działąc, a w zasiegu sygnału cyfrowego to puki co niezbyt wielu ludzi (w polsce) jest :/
 

LUPO78

Banned
maruco napisał:
no to znacznie ograniczyłes pole poszukiwań - powinno działąc, a w zasiegu sygnału cyfrowego to puki co niezbyt wielu ludzi (w polsce) jest :/
no cóż chyba jak napisałem jak działa i czy działa na module i w tv dvb-t na samym początku to chyba zrozumiałe że chodzi mi o urzytkowników którzy są w zasięgu dvb-t :fool:
 
Do góry