LG60PZ950 vs Samsung64D8000

PCKD

New member
Przepraszam jeśli pominąłem gdzieś w postach taki temat (szukałem ale nie znalazłem)

Noszę się z zamiarem zakupu plazmy i waham się pomiędzy
LG60PZ950/LG60PZ950S a Samsungiem 64D8000.
Czy ktoś miał możliwość porównać oba te odbiorniki?
Pomijając różnice w wielkości oraz cenach.
jakie są opinie, wady i zalety obu tych modeli?
Wdzięczny będę za wszelkie informacje za które z góry dziękuję
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Nie widziałem LG, poszukaj opinii o wypalaniu się w LG, bo Samsung niestaty ma ten problem. Jeśli by tygop nie licząc to model 63c7000/64d8000 jest lepszy od każdego panasonica:p
W LG jeśli tego nie ma to może być konkurentem, jeśli jednak występume wypalanie tak samo, to bierz Samsunga, sprawdzona plazma.
 

PCKD

New member
Kilka słów do autora tego tematu - na temat 2 telewizorów o które pytasz są już dość obszerne wątki, jest tam bardzo dużo informacji (wrzucałem nawet zdjęcia na życzenie) więc szczerze mówiąc nie widzę potrzeby zakładania kolejnego - z tamtych 2 wszystkiego się dowiesz ;)

Dzięki panowie za wasze informacje choć osobiście uważam że jeśli już to coś napisał jedynie Kampaj
Do tomekb19 - nie wiem czy czytałeś mego posta w całości - polecam uwadze pierwsze zdanie szczególnie.

"....są już obszerne wątki...." - ale nie ma porównania obu modeli i oceny ich a o to pytam
"....z tamtych 2 wszystkiego się dowiesz....." - wyczerpujące wskazówki trzeba przyznać
" ....nie widzisz potrzeby...." cóż może jednak ktoś inny widzi (pierwsze moje zdanie również)
naprawdę wiesz już wszystko że wypowiedzi masz w tym tonie i sposobie? Może warto byś wziął pod uwagę że nie wszyscy śledzą to forum od chwili jego powstania jak też nie maja obowiązku czytać go od początku - w mojej ocenie jeśli temat Cie nie interesuje lub uważasz go za zbędny po prostu go... pomiń w swej uwadze
Pozdrawiam i więcej zrozumienia dla innych życzę
 
Do góry