Lg32lc2r A N

LIPUS11

New member
Witam Mam Od Kilku Dni N Boxa I Nie Mam Foni Ani Obrazu Po Polonczeniu Kablem Hdmi 1080 Jest To Problem Ktory Nie Wiem Jak Rozwiazac W Nce Twierdza Ze Jesto Wina Tv Ale Nie Sadze Wiem Ze Juz Sie Pojawialy Takie Problemy Prosze O Rade.
 

Franek

New member
LIPUS11 napisał:
Witam Mam Od Kilku Dni N Boxa I Nie Mam Foni Ani Obrazu Po Polonczeniu Kablem Hdmi 1080 Jest To Problem Ktory Nie Wiem Jak Rozwiazac W Nce Twierdza Ze Jesto Wina Tv Ale Nie Sadze Wiem Ze Juz Sie Pojawialy Takie Problemy Prosze O Rade.


Zdecydowanie jest to wina N-ki. Mam ten sam model i ten sam problem. Po ostatnim uaktualnieniu softu, jeśli dłużej przytrzymasz przycisk RES n-box będzie "widział" HDMI jako DVI. Wtedy obraz jest ale oczywiście bez dźwięku. Trzeba go prowadzić oddzielnymi kablami, ale w przypadku tego modelu nie ma oddzielnego wejścia audio, które by działało w momencie używania HDMI (przynajmniej ja nie znalazłem, jak Ci się uda to daj znać:) )
Wczoraj dzwiniłem na partyline i też między innymi pytałem o HDMI, pan powiedział, że znają problem i pracuja nad rozwiązaniem. Może się uda przy najbliższym uaktualnieniu softu jeszcze w tym miesiącu.
 
Do góry