Lg-xd Engine

marcinpero

New member
Witam przeszukałem forum lecz nieznalazłem odpowiedzi na moje pytanie:
mam telewizor LG32LC51 i funkcje XD ENGINE teraz moje pytanie kiedy ta funkcja sie załącza(w jakich sytuacjach) w ustawieniach można zaznaczyc auto lub recznie lub tryb demo.
 

viera

New member
swietna strona

dobrze się spisales dobra ta akademia tylko sie zalapac tam i mozna drukowac co mozna tylko ze testy musimy czytac z prasy fachowej
nie zapominaj o tym amel...
 

viera

New member
funkcia xd engine

odnosnie xd engine w tv lcd i dual xd engine w panelach plazmowych firmy lg to nic innego jak procesor ...dual to podwojny procesor zapewnia najwyzsza jakosc obrazu w przypadku kazdego rodzaju tresci video .
jeden procesor xd engine optymalizuje obraz z sygnalu RF, a drugi z innych wejsc zewnetrznych,obrazy wyswietlane sa dzieki temu z optymalna jakoscia ,dwukrotnie wyzsza niz w modelach z ppojedynczym procesorem
dotyczy wyswietlaczy plazmowych , w wyswietlaczach lcd stosuje sie pojedynczy procesor xd egine ktory jednak wystarcza do obrobki sygnalow rf i wejsc innych urzadzen ,nie spotkalem podwojnego procesora
w lcd firmy lg ,jezeli ktorys z modeli go posiada to prosze sie tymi informacjami podzielic z nami.. innymi slowy xd engine to zaawansowany korektor obrazu ,abyscie nie mysleli ze ja taki mądry to powiem , że otym
mozna przeczytac miedzy innymi w katalogach firmy lg electronics i zachęcam was do sledzenia nowinek technicznych miedzy innymi katalogi sa nam w tym pomocne tylko że nie zawsze mozna je dostac w sklepie..
i dobrze by bylo gdyby firmy chcialy je dołanczac do czasopism technicznych...
 
Ostatnia edycja:
Do góry