LG - sprawdź kolejny (nowy)zakrzywiony OLED TV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG - sprawdź kolejny (nowy)zakrzywiony OLED TV.

Są już online - zdjęcia nowego modelu zakrzywionego OLED TV. Pojawi się w Europie jeszcze w tym roku po premierze na targach IFA w Berlinie.
lgmain_b_56223.jpg
Nowy model zakrzywionej serii OLED nadchodzi. Na rynku prawdopodobne tym razem zobaczymy go w Europie jeszcze w tym roku. Nowy telewizor jest ewolucją modelu 55EA980V, który LG pokazało w Las Vegas, a który jest w sprzedaży w Korei od kilka miesięcy.
Ekran OLED pozostaje dalej lekko zakrzywiony ze względu na sposób wytwarzania.
W dolnej części, w cokole korzysta z przezroczystego pleksiglasu. Tworzy to czarną podstawę z pomarańczowymi elementami.
lgside.jpg

Jak Nowy OLED TV ma rozwiązane systemy połączeń, sprawdzimy na targach w Berlinie.
dday
 

pantomima

Banned
Naprawde sliczny ,minimalistyczny ,szczególnie z profilu .
Ku.. ! Jestem pod wrażeniem w jak zawrotnym teraz to wszystko już tempie zasuwa ;) tv grubości kilku/nastu mm . WoooW !
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kolorystycznie przypomina mi starą serię Scarlet, tam też było sporo obudowy z dołu. Ładne. W końcu producenci TV zrozumieli, że telewizor to kawal mebla i należy zaproponować klientowi również design, a nie tylko jakość (choć nie zawsze ;) ).

Czyli schyłek wieszania telewizorów na scianie? :)
Teraz będziemy budowac domy z zaokraglną scianą, by móc powiesić takie coś ;)
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Naprawde sliczny ,minimalistyczny ,szczególnie z profilu .
Ku.. ! Jestem pod wrażeniem w jak zawrotnym teraz to wszystko już tempie zasuwa ;) tv grubości kilku/nastu mm . WoooW !
Pod wrażeniem to dopiero będziesz, jak w np. MM zobaczysz przy nim cenę 49999 zł :D:D:D za tylko 55 cali. Bardziej chyba Samsung będzie tańszy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z ta jakoscia to tak roznie odttanio w tych nowych tv ale na pewno jest ladniejszy od samsunga i to duzo ... tylko moje pytanie brzmi czy zaokraglony tv cos daje wiecej czlowiekowi jesli chodzi o wrazenia z ogladania? I mowa o calach przynajmneij 55 bo na 40 calach to zadna roznica jak dla mnie bedzie, tylko przy duzych calach wlasnie tak od 55 cali w gore...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie daje nic więcej. Technologia obecna zakrzywiona jest bezpieczniejsza co do trwałości dla producentów - dlatego właśnie idzie taki trend.
 

Krzysiek1024

New member
Wow - to pierwsze co mi przyszło na myśl jak zobaczyłem obudowę tego LG. Drugie to że mam marynarkę w podobnej kolorystyce :). Jakie oznaczenie ma ten model? Chciałbym pamiętać o nim jak będę przeglądał najbliższe targi w Berlinie.
 
Do góry