LG seria M62D - oznaczenie modeli

FxJ

New member
Chciałem kupić M2762D ale po „premierze” na CES 2010 się pojawiły się podobne modele:

M2762D-PZ - ma pilot, może nie odczytywać mp3 i JPG (JPEG)
M2762D-PC - ma pilot, odczytuje mp3 i JPG (JPEG)

M2762DP-PZ - nie ma pilota, może nie odczytywać mp3 i JPG (JPEG)
M2762DP-PC - nie ma pilota, odczytuje mp3 i JPG (JPEG)

Ktoś widzi różnice? Dziwne to że P oznacza brak pilota zamiast jego obecność, nieprawda? Ale to dziwne ze w części nie ma pilota w ogóle, chyba każdy LCD z tunerem powinien mieć pilot? Opłacało by się robić wersję o 10-20zł tańszą bez pilota? Bardzo denerwują takie niesprecyzowanie i brak konkretów.

Support LG twierdzi że "PZ" nie ma funkcji odczytu MP3 i JPEG? Ale to raczej nie prawda bo w specyfikacji na wszystkich jest.

Specyfikacja: http://monitortv.lge.com/download/LG_Monitor_MTV_Leaflet.zip


Jako TV ten monitor się sprawdzi czy lepiej brać 26LU5000 ?
 

LUPO78

Banned
ja mam m2362d-pz i działa usb,ale ściągnąłem foty od pc i na to wychodzi że to jest ta różnica jak na fotce
M2762D-PZ - ma pilot, może nie odczytywać mp3 i JPG (JPEG)
M2762D-PC - ma pilot, odczytuje mp3 i JPG (JPEG)

M2762DP-PZ - nie ma pilota, może nie odczytywać mp3 i JPG (JPEG)
M2762DP-PC - nie ma pilota, odczytuje mp3 i JPG (JPEG)

Jako TV ten monitor się sprawdzi czy lepiej brać 26LU5000 ?
M2762D-PC Monitory Sprzęt komputerowy tu masz podane że jest i ja też mam pilota przy swoim PZ,jako tv sprawdzi się zdecydowanie nie ma różnicy,a przepraszam jest - ma usb(mp3 , jpeg)36 miesięcy gwarancji,a nie 24 , 1cal więcej,full hd itp ;) montorek ma naprawdę dobre skalowanie obrazu,zdecydowanie polecam będziesz zadowolony-warty swojej kasy
 

Attachments

  • M62D_Basic_w_02.jpg
    M62D_Basic_w_02.jpg
    354,7 KB · Wyś: 150
  • M62D_Basic_w_04.jpg
    M62D_Basic_w_04.jpg
    207 KB · Wyś: 146
Ostatnia edycja:

FxJ

New member
1) ja mam m2362d-pz i działa usb,ale ściągnąłem foty od pc i na to wychodzi że to jest ta różnica jak na fotce

2) mam pilota przy swoim PZ, jako tv sprawdzi się zdecydowanie (???)

3) nie ma różnicy,a przepraszam jest - ma usb (mp3 , jpeg)36 miesięcy gwarancji,a nie 24 , 1cal więcej,full hd itp ;) montorek ma naprawdę dobre skalowanie obrazu,zdecydowanie polecam będziesz zadowolony-warty swojej kasy

1. Ale nie masz ....P-PZ.Czyli które modele są białe?

2. Zdecydowanie jak? Ob miałby służyć tylko jako TV. Szybko zmienia kanały? Można go wyłączyć z pilota?

3. Ja pisałem o modelu 27"
 

LUPO78

Banned
1. Ale nie masz ....P-PZ.Czyli które modele są białe?

2. Zdecydowanie jak? Ob miałby służyć tylko jako TV. Szybko zmienia kanały? Można go wyłączyć z pilota?

3. Ja pisałem o modelu 27"
:arrow: 1. mam m2362d-pz // białe są z tego co się doczytałem PC // poczekaj z miecha aż będą na półkach w np MM , RTV EURO AGD wtedy się doinformujesz osobiście jak dokładnie wygląda i jak działa (ja tak zrobiłem) :arrow: 2. u mnie służy jako tv u córki w pokoju,a w przyszłości też jako monitor // kanały szybko zmienia // z pilota masz wszystkie funkcje dostępne tak jak w innych tv :arrow: 3. między m2362d ,a m2762d różnica jest w calach i zużyciu energii
 
Do góry