LG BD350V a NTFS

viruss3000

New member
Czy LG BD350V odtwarza system plików NTFS?

Dzwoniłem do konsultanta i dowiedziałem się że tylko FAT32. Ale czytałem też coś na forum że wgrywając najnowszego softa da sie czytać NTFsy.
Konsultant powiedział że to wątpliwe. Wie ktoś może coś o tym ?

Czy da się w jakiś inny sposób odtworzyć pliki MKV większy niz 4GB na tym odtwarzaczu?

Jeśli nie to jakie konkurencyjne odtwarzacze z portem USB obsługujące większość formatów HD możecie polecić. Cena Maks 500zł
 

viruss3000

New member
Dobry pomysl. A czy takie dzielenie czegos nie zepsuje. BO jak wiadomo MAtroksa to dzwieki wideo i napisy w jednym. Czy to podzieli mi automatycznie napisy dzwiek i wideo ?

I Czy takie dzielenie nie trwa bardzo dlugo. Bo obawiam sie ze na moim zlomie procek 1,6 512ram moze to trwac conajmniej kilka godzin?
 

Kristobal

New member
Dobry pomysl. A czy takie dzielenie czegos nie zepsuje. BO jak wiadomo MAtroksa to dzwieki wideo i napisy w jednym. Czy to podzieli mi automatycznie napisy dzwiek i wideo ?

I Czy takie dzielenie nie trwa bardzo dlugo. Bo obawiam sie ze na moim zlomie procek 1,6 512ram moze to trwac conajmniej kilka godzin?

Dzielenie pliku mkv za pomocą programu mkvtoolnix, trwa tyle co kopiowanie pliku (czyli w praktyce 1 min do 5 min - w zalezności od wielkości pliku), wszystkie napisy są zachowane, odpowiednio podzielone :)
 

Horhe Ortega

New member
Jak tak bardzo chcesz dzielić ,to dziel. Widocznie nie uwierzysz , zanim sam nie sprawdzisz? Sam wiem o ~4-5 osobach które potwierdziły obsługę NTFS.Jedna z tego forum.
 

Kaszan

New member
Infolinia LG już nas zaskakiwała nie raz dużo bardziej elementarnymi rzeczami jak choćby:
- nie ma czegoś takiego jak dźwięk HD
- LG 390 nie posiada analogowych wyjść 5.1
W którymś ze starszych tematów są takie kwiatki, więc nie sugerowałbym się zbytnio tym co powiedział Pan konsultant.
 

tomek1858

New member
Kupiłem wczoraj lg bd 350v, przed zakupem sprawdziłęm plik mkv 15gb,a zaczołem od 5 gigowych.czyta bez problemu
 
Do góry