LG a może coś innego 46-47' ?

kecram

New member
Witajcie,
od kilku lat tylko czytałem to forum lecz jako kiepski fachowiec nie rozpisywałem się na nie.
A teraz przyszedł czas podyskutować.
Potrzebuję kupić TV LED najlepiej 46, 47 cali. Nie zależy mi na bajerach typu internet, wifi. Zależy mi na tym aby miał dobrą jakość odtwarzanej tv (jak najbardziej zbliżone do naturalnych barwy)
Będę używał wyłącznie do oglądania różnego rodzaju sportu (nie tylko piłki nożnej ) ważne aby tv nie smużył. No i tu jest pytanie czy rzeczywiście warto pchaćsię w 200 hz - 600 hz?
Będę również sporadycznie grał na xboxie tak więc dobry i dla tego sprzętu choć nie priorytetowo.
Opisując krótko moje wymagania: matowa matryca, DVB-C/T ewentualnie S. Najważniejsze aby miał mały pobór mocy i dobrą jakość tv z kablówki. Mam w tej chwili 32' LG i jestem bardzo zadowolony ale potrzebuję coś większego. No i jeszcze jedno zasadnicze pytanie. Czy występują jeszcze jakieś tz z funkcja PIP ? Bardzo dobry bajer (przydatny jak dla mnie)
Ostatnie pytanie czym różni się CI od CI + bo zbytnio nie rozumiem różnicy?
Dzięki za rady w wyborze TV jeżeli takowe bedą.
No i najważniejsza rzecz...finanse. Z przyjemnością jak najniżeszj około 2000-2500 Podobał mi się obraz z LG 47LW5500 ale nie potrzebuję tyle bajerów więc może coś niższego z podobną matrycą i obrazem no i nie musze mieć 3D? Chyba, ze coś wiecie o postepie technologicznym, że za kilka lat będzie to normą bo jak na razie widzę to nie przyjęło się 3D
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kecram

New member
Pomoże ktoś w ciekawym wyborze?
Opiszę moje "zachciewajki" trochę inaczej:

TV LED 46-47'
3D - nie koniecznie ale jak coś w rozsądnej cenia to może i tak
Internet - nie bo i tak oglądac można tylko wybrane strony. Więc zbędna zabawka
min. 100 hz moze być 200 lub więcej ale to już droższe
DVB-C/T- koniecznie gdyz oglądam tv z kablówki. Może być DVB-S
Funkcja PIP - czy to jeszcze występuje? Bardzo przydatne dla mnie
Najchętniej w cienkiej ramce choć nie koniecznie
Ostatnie pytanie czym różni się CI od CI + bo zbytnio nie rozumiem różnicy?
mam tv 32' i potrzebuję większy
cena...2000-2500

Dużych wymogów nie mam więc może coś polecicie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry