lg 6000 42 cale

szczypa

New member
mam zamiar zakupic LCD LG6000(cena 2999 na dziec 7.02.2009) czy może mi ktos powiedzieć czy to bedzie dobry zakup czy moze polecacie cos innego w tej samej cenie tylko musi to byc 40 lub 42 cale
 

szczypa

New member
szczerze powiedziawszy nie widziałem obrazu.
problem mój polega na tym iż design podoba się mojej żonie ja od strony technicznej wiem tyle co zwykły chłop i dlatego zasięgam opini na forum
Tak naprawe to nie wiem jaki tv kupic.CZy HD Rady czy FUL HD cena ma byc do max 3000 i wielkośc 40 lub 42 bcale
 

brun

Member
przy tej przekątnej to nie ma większego znaczenia, chyba że siedzisz 1.5 - 2m od tv.

kobiety zawsze sugerująsię wyglądem zewnętrznym, faceci zazwyczaj wybierają nowinki techniczne i parametry.


jaką masz odległośćod tv, co będziesz podłączał?
 

gigo

New member
szczypa napisał:
szczerze powiedziawszy nie widziałem obrazu.
problem mój polega na tym iż design podoba się mojej żonie ja od strony technicznej wiem tyle co zwykły chłop i dlatego zasięgam opini na forum
Tak naprawe to nie wiem jaki tv kupic.CZy HD Rady czy FUL HD cena ma byc do max 3000 i wielkośc 40 lub 42 bcale

Mam ten LCD i jestem bardzo zadowolony, jest to czego oczekiwałem od niego a jest podłączony do N-ki tyle samo zapłaciłem z tym że w listopadzie. Osobiście polecam.
 

szczypa

New member
brun napisał:
przy tej przekątnej to nie ma większego znaczenia, chyba że siedzisz 1.5 - 2m od tv.

kobiety zawsze sugerująsię wyglądem zewnętrznym, faceci zazwyczaj wybierają nowinki techniczne i parametry.


jaką masz odległośćod tv, co będziesz podłączał?

Teraz ta odległośc jest około 3-4 m w póżniejszym czasie moze być około 5 m
mam polsat i N moze czasem playa 2 ale ogólnie raczej bogląbdanie tv i filmów z dvd
 

szczypa

New member
viera napisał:
dla zony mozesz kupić,napewno bedzie zadowolona ...

haha śmieszny jesteś
Ja tu na poważnie zadłem pytanie a ty mi z takim tekstem

Pytam poważnie chce kupić LCD 40 lub 42 cale ale nie wiem czym mam się kierować przy wyborze i slatefo tutaj zaaje pytanie a koleś mi z takim tekstem wyjeżdża

Co polecacie do max 3000 i 40,42 cale
 

viera

New member
lg6000 cale42

w takiej cenie nie kupisz nic lepszego ...tylko gdy będziesz posiadaczem tego tv to pamiętaj, że zawsze możesz wylączyć true motion i real cinema...poza tym obraz ma a bardzo ladny na hd super..
 

tymczasowy

New member
lg6000

Hej,
a kto mi powie jak "twardo" wylaczyc ten TV.
Nie chodzi o przejscie w stan czuwania a wylaczenie sprzetu,
pomijajac wyciagniecie wtyczki z gniazdka?

Pozdrawiam
Pantagruel
 

viera

New member
wyłanczas w ten oto sposob...wkładasz paluszka w ta wielka dziure zmieniajaca kolor / migajaca dioda /i opuszkiem palca dotykasz na dolna czesc tej dziury ,tam znajduje sie czujnik ktory reaguje na dotyk i rozlancza doplyw energii do tv zadne swiatelka nie powinny sie swiecic już..i tv jest rozlaczony nie bedzie pobieral pradu oraz nie bedzie w stanie czuwania..
 

viera

New member
lg6000 42 cale

przepraszam w prowadzilbym ciebie w bład... sprawdzilem i rzeczywiscie nie ma czym rozlaczyc ten tv...musze poczytac sobie jak go rozlaczyc..
do tej pory wylacznikiem w gniazdku rozlanczalem..
 

tymczasowy

New member
viera napisał:
przepraszam w prowadzilbym ciebie w bład... sprawdzilem i rzeczywiscie nie ma czym rozlaczyc ten tv...musze poczytac sobie jak go rozlaczyc..
do tej pory wylacznikiem w gniazdku rozlanczalem..

dzieki za probe. Mnie wciaz bardzo interesuje ten problem.

Ma ktos rozwiazanie?

Pantagruel
 

Greystone

New member
W żadnym z obecnych telewizorów LG nie ma mechanicznego wyłącznika, który pozwoliłby na całkowite odcięcie napięcia. Jest jedynie tryb stand-by, ale jak powszechnie wiadomo jakąś część energii konsumuje. Chcesz żeby telewizor był całkowicie odcięty - pozostaje tylko wyciągnąć wtyczkę póki co... :D
 

tymczasowy

New member
Greystone napisał:
Chcesz żeby telewizor był całkowicie odcięty - pozostaje tylko wyciągnąć wtyczkę póki co... :D

no wlasnie. Dzieki za odpowiedz. Teraz jestem spokojny. Potwierdzily sie moje obawy. Ladnie to wyglada. Fakt. Swiadomosc ekologiczna podpowiada mi wylaczac zbedne odbiorniki energii.

Zamowilem juz listwe zabezpieczajaca i bede wylaczac pobor mocy dla tego TV wraz z tunerem N-ki, bo tez bez sensu sie grzeje i ciagnie prad nocami.

Pozdrawiam i dziekuje
 

Doopan

New member
Co myślicie o tym, żeby go kupić do XBOX 360/PC ? Przeczytałem, że z PC nie przyjmuje sygnału 1920x1080 - czy dotyczy to także sygnału HDMI z PC (dla mnie to bez sensu, ale zapytam ;))

Odległość to jakieś 140-220 cm.
 
Do góry