LG 47LM640S - nie wyświetla 3D?!

rzeziol

New member
Witam,

Proszę o weryfikację bo może ja mam za dobry wzrok tudzież zbyt duże oczekiwania. Nabyłem TV LG w piątek. Dzisiaj miałem czas aby go rozłożyć i przetestować. Niech mi ktoś powie- czy ten TV wyświetla 3D?! Pytam się serio ponieważ po przetestowaniu obrazów 3D ze wszystkich możliwych źródeł nie zauważyłem nic takiego. Obraz jest rozmyty, podwójny bez względu na to czy odtwarza testowe filmy lg Cinema Display 3D z youtuba (najśmieszniejsze jest to, że TV mówi,***że wykrył obraz 3D) tudzież filmy ze Smart TV udostępnione przez LG...

Nawet obraz/zdjęcie testowe 3D z menu nie ma efektu 3D. Po założeniu okularów zmienia się jedynie barwa na chłodniejszą i nic poza tym... podwójny obraz pozostaje.

Nie będę wspominał nawet o plikach mkv czy tym podobnych bo nie ma sensu... Jedyne czego nie próbowałem to BRaya ale domyślam się, że efekt będzie podobny...

Tak więc może ktoś mi wytłumaczyć czy TV jest spieprzony najzwyczajniej w świecie tudzież ja nie odbieram pasywnego 3D (choć w kinie na Hobbicie się świetnie bawiłem a tam też był pasyw)

Soft najnowszy z tego co sprawdzałem.

Z góry dziękuje za pomoc.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Rozumiem, że pytanie o 3D jest retoryczne. Jeśli w kinie widzisz 3D, a na telewizorze nie, to sprawa chyba jasna - coś musi z nim być nie tak. Masz jeszcze czas na zwrot, więc nie zwlekaj dłużej. Podałeś tyle różnych źródeł sygnału, w tym 3D World od LG, że nie ma możliwości żebyś coś zrobił nie tak.
 

rzeziol

New member
W sklepie cudowne 3D zarówno z reklamowymi filmami jak i filmem przyniesionym na penie w okularach dołączonych do mojego TV... praktycznie z każdego kąta... Najprawdopodobniej powłoka polaryzacyjna TV jest walnięta...
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Może zapomnieli jej przykleić w tym egzemplarzu hah.
Ciekawy przypadek, no proszę nawt pasywne 3d może się zepsuć :)
 
Do góry