LG 47LA660S czy Panasonic TX-L47ET60E, proszę o pomoc

LG 47LA660S czy Panasonic TX-L47ET60E


  • Total voters
    0

coalthar

New member
Witam, oto moje odpowiedzi:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2 (4x3m)
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5 metra
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? lekko ze skosu
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? nie będzie świecić w tv
7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT 28
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Full HD, wifi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? nc+ w hd
10.Jakie urządzenia ? Xbox
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-3
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? zazwyczaj filmy, lub reportaże i sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? czasami
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? czasami, ale nie dużo góra 1-2 godziny
16.Preferencje co do marki ? b.o.
17.Preferencje co do wielkości ? 47
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? cena;)
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3300
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? obojętne

Zastanawiam się nad dwoma modelami takimi jak w temacie. Plusem Lg dla mnie jest pilot Magic, więcej "bajerów", plusem Panasonica moim zdaniem lepsza marka i lepszy obraz(duża jest różnica w jakośći dla laika, tzn zauważalna:)?. Proszę o opinie który lepiej wybrać dla moich potrzeb (głównie TV,czasami internet i Xbox). Przyjmuję również możliwość podania alternatywy dla podanych modeli. Proszę o pomoc i z góry dzięki
 

prezy

New member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o obraz, to zgadzam się z przedmówcą uderzaj w Panasa bez dwóch zdań.
Jeżeli chcesz jeszcze pójść w "bajery" to uważam że warto spojrzeć na modele samsunga.
Jedno jest pewne zostań przy 46-47 calach.
 

coalthar

New member
Samsungi jakoś mnie nie przekonują:) Miałem małe problemy z tą marką i tak już zostało. Myślę jeszcze nad Philipsem 47pfl6008k, z tym że tu cena już wyższa. Jeszcze małe pytanko Panowie- kiedy najlepiej kupić tv, w sensie kiedy ceny zaczną spadać? ET60 jest teraz wszędzie dziwnie drogi (ceny porównywalne z latem zeszłego roku). Jeszcze 2 tyg można było wyrwać za 3200 teraz 3400 to minimum.
 

prezy

New member
Bez reklam
1. Samsungi jakoś mnie nie przekonują:)
2.Jeszcze małe pytanko Panowie- kiedy najlepiej kupić tv, w sensie kiedy ceny zaczną spadać?

ad. 1 To bierz na 100% Panasa
ad2. Ceny spadną tylko nieznacznie. Nawet jak dostaniesz tanio to będzie model powystawowy albo zalegający w magazynie. Różnica może być góra 100-150 zł i tyle.
Mega promocje i "dziwne" sklepy odradzam
 

coalthar

New member
Z tym że ceny są jeszcze stosunkowo wysokie- w ole ole jest teraz kamerką skype za 3390(kamerka mi raczej nie potrzebna), najtańszy znalazłem za 3290. Ceny nie za bardzo spadły od lata/jesieni.
 

Felipe

New member
Koledzy a model 47LA691S w porównaniu do TX-L47ET60?
TV ma służyć do grania na konsoli, filmów oraz filmów 3d z pendrive lub dysku, oglądania sat w hd
 

TV3D

New member
Bez reklam
Koledzy a model 47LA691S w porównaniu do TX-L47ET60?
TV ma służyć do grania na konsoli, filmów oraz filmów 3d z pendrive lub dysku, oglądania sat w hd

To ja się podepnę pod temacik;)



Który z tych TV polecacie?


Panasonic TX-L47ET60E cena,3090

Telewizor LG 47LB650V cena2999(ver.2014)

Samsung UE46F6500 cena.2700

pozdro
 
Do góry