LG 42PT81 czy SAMSUNG PS-42Q91H

AmRoZ

New member
Hej ...

Jak w temacie czytam te forum już od kilku dni przeszedłem przez cały wątek z obydwoma telewizorami i mam tylko wiekszy metlik ... na poczatq LG super super teraz zaczynaja sie schodki wkoncu SAMSUNG tez zbiera pozytywy gdzieniegdzie minusy wiec juz zupelnie zeswirowalem ;( ...

doradzcie cos co wybrac

LG 42PT81 czy SAMSUNG PS-42Q91H
 

goresh

New member
jak to w czymś pomoże, mogę się postarać na wieczór wkleić kilka fotek z działania samsunga na CP. problem taki że aparacik często "widzi" inaczej niż ludzkie oko, a nie wiem też jak u ciebie z naświetleniem pokoju :) bo ja mam raczej ciemnawy :) w sumie też dlatego plazma a nie lcd :)
ze swojego doświdczenia moge powiedziec jedno :) nie spotkałem lepszego tv od samsunga ps-42q91h w tej cenie :) następne co mi się podobało to były tv za > 8000 zł
mnie ostatecznie do tego tv przekonała jedna sprawa, stał na ścianie z ok 30 innymi telewizorami w Saturnie, i naprawde, tylko on miał ładny obraz (ładny znaczy kolory pełne i wyraziste, obraz nie przymglony - a patrzyłem pod różnymi kątami) no żałuję że fotki wtedy nie zrobiłem :)
czekam obecnie na dekoder recorder n-ki więc będę też mógł coś powiedzieć na temat połączenia i ew. problemów z dźwiękiem itp :)
jeżeli chodzi o tego LG to nie wiem czy go nawet widziałem, na początku sprawdzałem obraz, później marke, a w sumie to mogłem nawet na niego nie trafić
pozdrowionka :cool:
 

gerd

New member
Powiem wam szczerze ze sam zainteresowalem sie to plazma LG 42PT81, bo jednak zwraca uwage. Nawet pojechalem sobie do sklepiku obejrzec ta nowosc. I co zwrocilo moja uwage szczegolnie bardzo naturalne kolory jakby kontrast miala 100 000:1 a nie 15 000:1. Kolejnym atutem jak dla mnie a stala w przyciemnionym miejscu byla czern i tu niespodzianka naprawde niezla jakosc czerni, dobrze to wygladalo. Jezeli chodzi o jakies smuzenia i inne efekty to nie dalo sie jakosc tego dostrzec wiadomo 100hz robi swoje! To jezeli chodzi o doznania optyczne, a jezeli chodzi o te cale bajerki jakie ma to kazdy wie co daje dysk twardy 80, ale co bylo jak dla mnie kolejnym plusem to wbudowany port USB ale jego juz mi nie pozwolili potestowac:D
 
Do góry