Lg 42pc51 +Ps3 a filmy ? Maly problem !!!

babojagolak

New member
Witam !!!
Od niedawna mam Ps3 i plazme Lg 42pc51 mam taki problem mianowicie odpalam filmik dvd i nie moge sie pozbyc pasow na dole i gorze obrazu w tv mozna tylko ustawic tryb 16:9 lub 4:3 a w ps3 znalazlem tylko taka opcje upscaling ale tez pasy w zadnym trybie nie znikaja ,jak powiekszyc obraz zeby nie bylo ich widac jest jakas opcja o ktorej nie wiem w PS3 lub LG ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Ogr

New member
Bez reklam
To nie jest problem ,wiekszosc fimów niestety jest w trybie kinowym i własnie nie rozciagaja sie na całym ekranie ,gdyby je rozciagnac to poucina obraz i nie zobaczysz wszystkiego:) .Sprawdz na wielu filmach ,zobaczysz ze co 2 bedzie na całym ekranie .Oile dobrze rozumię twój problem:)
 
Do góry