LG 42LS570S kilka pytań

kamild0

New member
Witam, od tygodnia jestem w posiadaniu w/w TV. Mam kilka pytań. Czy jest jakieś info o aktualizacji flash? Wyczytałem gdzieś że miała być poprawka w kwietniu ale póki co cisza. Drugie pytanie to czy aplikacja na androida będzie działała gdy TV będzie po kablu? Rzecz jasna ip z tej samej puli.
Pozdrawiam.
 

Madex

New member
Aktualizacje wydawane są dosyć często na ten TV - ostatnia w poprzednim tygodniu - zobacz na stronie LG lub poprzez aktualizację oprogramowania w TV. A odnośnie drugiego pytania to jezcze raz podaj o co ci chodzi - telewizor ten nie posiada wbudowanego Androida więc żadne aplikacje nie będą na nim chodziły.
 

kamild0

New member
TV aktualizował mi się dwa dni temu więc jest najnowszy soft. Tylko strona weeb.tv mi niestety nie działa stąd pytanie o flash.
Co do drugiego pytania fakt troszkę nie jasno się wyraziłem. Mam aplikację w tel LG TV remote. Telefon podłączony po wifi, a telewizor po kablu do tego samego routera (w tym przypadku nieszczęsny livebox). IP mają przydzielone z tej samej puli, jednak aplikacja nie wykrywa telefonu.
Pozdrawiam.

Odpowiedź z serwisu LG:
Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż na chwile obecną nie ma możliwości i nie jest przewidywane wprowadzenie możliwości aktualizacji wtyczki flash player w telewizorach firmy LG. Model LS570S posiada wtyczkę flash player w wersji 10. Brak możliwości aktualizacji wiąże się z ograniczeniami licencyjnymi firmy Adobe.

Tak więc weeb.tv powinno działać?
 
Ostatnia edycja:

Madex

New member
Ten telewizor jest obługiwany przez aplikację LG Magic która w podobnej konfiguracji sieci co u Ciebie - wykrywa ten telewizor i go obsługuje
 
Do góry