LG 42LK450 Pomocy Szybko jaka to matryca LG pierwsz z 4 literka "J" a druga z "Y"

Demo1989

New member
Witam wszystkich forumowiczów mam male pytanko i prosze o szybka odpoiwiedz wiem ze lg42lk450 sa stosowane matryce IPS i mam dwa egzemplarze do wyboru jeden z numeracja 42lk-ZH.BEUJLJG oraz drugi 42lk-ZB.BEUYLJG i teraz mam pytanie czy oznaczenie 4 litery w drugim egzemplarzu "Y" oznacza ze matryca jest IPS ?? poniewarz w pierwszym jest "J" i prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam :)
 

Qbaas

New member
Zdecydowanie ZB.BEUYLJG, jest to matryca S-IPS, wybierz egzemplarz z tą matrycą.

Y - LG Display Co.Ltd. S-IPS
J - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA
 

Demo1989

New member
A kolega z tego forum powiedzial ze z literka "J" poniewaz dostalem od niego taki wykaz
R - LG Display Co.Ltd. TN;
Y - LG Display Co.Ltd. IPS;
U - LG Display Co.Ltd. IPS WUN SAB1/SAB2;
P - LG Display Co.Ltd. IPS WXN SBA1/SBA2;
Q - LG Display Co.Ltd. IPS WXN SAA1/SAA2;
V - LG Display Co.Ltd. IPS WUD SBA1/SBA2;
J - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA;
G - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. TN;
H - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA;
D - AU OPTRONICS CORP. TN;
T - AU OPTRONICS CORP. A-MVA;
M - SHARP CORPORATION VA;
S - SHARP CORPORATION VA;
W - LG Display Co.Ltd. S-IPS;
Z - SHARP CORPORATION ASV VA.


D - LG Display H-IPS
J - LG Display S-IPS
aha zalezy mi również na to by byl to TV do grania na pc wiec wydaje mi ze S-IPS maja wiekszy czas reakcji niz S-MVA ... ale tez jest inna sprawa ze sa 2 oznaczenia LG displays z "J" jest S-IPS oraz S-MVA i mysle ze dokonalem wlasciwego wyboru poniewaz ten drugi egzemplarz juz prawdopodobnie wstepnie jest zarezerwowany i zostala dokonana przedwplata sie dowiedzialem niestety :( wiec nie mam innego wyboru moze trafie tez na s-ips bo z tego co widze to LG displays z oznaczeniem "Y" posiadaj tylko IPS bez S a "J" mopze to byc S-ips badz s-mva :) prosze tylko o odpowiedz:) dzieki z gory
 
Do góry