LG 42LH3000 vs. Toshiba 42RV685

k0chan

New member
witam, planuje na święta zakupić TV (większy, do tej pory używałem jakiegoś stargeo modelu 32 cale LG) i zastanawiam się na tym modelami. Jednak ze względu , że się nie znam za bardzo proszę o radę forumowiczów.
Głównie używam TV do konsoli PS3 (tak około 60%)
Cyfrowy polsat 30% (SD tuner)
DVD i BlueRay około 10%
Wszelkie za i przeciw mile widziane - a jeżeli do tego co podałem możecie coś w zamian zaproponować (jakiś Samson lub inny), też chętnie poczytam.
Pozdrawiam
 

leoo

New member
A do jakiej kwoty będziesz kupował TV ? Z tych 2 ja wybrałbym model LG 42LH3000, powiem szczerze, że jakoś specjalnie te 2 tv się nie różnią, specyfikację mają prawie identyczną, z opisów wynika, że LG ma szybszą matrycę 5ms a Toshiba 6,5ms. Poza tym jakoś lepiej kojarzy mi się marka LG w tv niż Toshiba, widziałem pokazy paru ich tv i powiem szczerze, że niczym specjalnym jak dla mnie się nie odróżniały. Kolejnym plusem LG jest cena... od 2200 zł... Toshiby prawie nigdzie nie ma dostępnej od ręki, a jak już to od 2500 zł. Bierz LG ;)

LG http://www.ceneo.pl/2284597s
 

k0chan

New member
już kupiłem ta Regzę 42'' RV685D. Jest bosko, na razie muszę dojść z ustawieniami, bo mam tylko ten cyfrowy polsat w domu (SD) i każdy kanał praktycznie inaczej trzeba dostrajać - ale te najmocniejsze (polsat, tvn) wygładają super - za to konsola PS3 teraz odżyła dopiero :)
 

Bartek 13

New member
Również zastanawiam się nad tymi dwoma modelami tylko, że w moim przypadku chodzi głownie o n-kę i filmy z kompa przez d-sub,odległość od tv jakieś 3,5 metra. Proszę o poradę, który z tych dwóch byłby lepszy, ewentualnie jakieś inne propozycje w kwocie do 2400zł
 
Do góry