Lg 42lf2510

spajker

New member
Nie znalazłem odpowiedzi nic w poprzednich wątkach więc pytam. Może ktoś ma akurat ten model.

Odległość 2-3 metry
Dzień i noc, raczej mniej niż bardziej nasłoneczniony pokój
Wykorzystanie to 50% xbox, 40% dvix i dvd z laptopa oraz 10% TV

Czy ten telewizor ma wystarczające paremetry odnośnie szybkości matrycy i czy występuje input lag istotny przy graniu... no i jak wyjście vga się spisuje??

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

maruco

New member
spajker napisał:
Nie znalazłem odpowiedzi nic w poprzednich wątkach więc pytam. Może ktoś ma akurat ten model.

Odległość 2-3 metry
Dzień i noc, raczej mniej niż bardziej nasłoneczniony pokój
Wykorzystanie to 50% xbox, 40% dvix i dvd z laptopa oraz 10% TV

Czy ten telewizor ma wystarczające paremetry odnośnie szybkości matrycy i czy występuje input lag istotny przy graniu... no i jak wyjście vga się spisuje??

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

wystarczające parametry to pojęcie względne :)
jeżeli szukasz dobrego niedrogiego LCDka to ten jest jak najbardziej dobrym wyborem :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mauryco - nie rób cytatu do ostatniej wypowiedzi.
Napisz proszę jaki jest input lag tego telewizora?
 

spajker

New member
Ponawiam pytanie o input lag, bo to może chyba najbardziej zepsuć zabawę. Bo chyba z tego co czytałem to problem smużenia raczej już nie występuje. Mam rację?
 

amelia25

New member
spajker napisał:
Ponawiam pytanie o input lag, bo to może chyba najbardziej zepsuć zabawę. Bo chyba z tego co czytałem to problem smużenia raczej już nie występuje. Mam rację?

z tego co się orientuję smużenia nie ma, co do input laga też czekam, aż maruco coś konkretnego napisze :)
 
Do góry