LG 42LD420 USB movie obejscie

tomasz85

New member
Witajcie,
Jako ze nie chce ingerowac w menu serwisowe telewizora (bo sie na tym nie znam, nie chce szukac jakiegos specjalnego pilota itd) wymyslilem inny sposob- prosilbym Was o info czy tak da rade i ma sens.
Mam w domu Netie a co za tym idzie Netia Spot. Podlaczylem do niego dysk zewnetrzny via usb i dziala- ma ladowanie, zawartosc dysku jest widoczna w netia spot. Pytanie jednak takie:
- na ile takie rozwiazanie jest stabilne w sensie chociazby zywotnosc dysku zewn
- czy lepiej dla takiego dysku jest jak sie go odlacza gdy nie jest wykorzystywany czy jednak zostawiac go wlaczony?
- jako ze to jest usb- poprawcie mnie jesli sie myle- odpada ta metoda ogladanie filmow HD czy tez da rade?

A moze jest tak ze kazdy pilot da rade ustawic by dostac sie do menu serwisowego?
 

gacek585

New member
Dyskowi nic nie będzie ale jesli z niego nie ogladasz to poco podłączać?
Do menu serwisowego da się wejść również poprzez kabelek z diodą podczerwieni (np ze starego pilota) z drugiej strony mini jack i specjalny plik wav/mp3. Puszczasz z komputera plik i diode przykładasz do tv. Sam tak z robiłem w moim TV.
 
Do góry