LG 42LB5610 ustawienia obrazu

tyniecdg

New member
Witam, jest to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem powyższego modelu telewizora, i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was posiada ten telewizor chodzi mi głównie z tej serii, a jeżeli tak, to czy ktoś mógłby podać jakie ma ustawienia obrazu dla telewizji cyfrowej ( u mnie jest to UPC Polska i dekoder Peace, niedługo zmiana na kartę CI+ ), gdyz męczę się z ustawieniami i zawsze jakoś dla mnie kolor biały jest za biały, (obraz pod podłączony komputer ustawiłem bez problemu) taki mocny głównie chodzi mi sceny gdzie kamera skierowana jest na okno w którym słonce świeci, szczególnie widać to w kanałach SD w HD mi jakoś ten biały kolor nie wydaje się za mocny, nie wiem czy to wina sygnału lecz jak wcześniej używałem 19 cali LCD bez podświetlenia LED to nie miałem problemów z białym kolorem, za nim kupiłem ten TV wcześniej z ciekawości podłączyłem telewizje przez HDMI do monitora LG LED lecz tak samo nie dało się oglądać ze względu na ten biały kolor, nie wiem czy to ja jakoś jestem wrażliwy ale chyba nie gdyż jak chodzę to kogoś innego to bez problemu patrzę na inne telewizory LED, i tam nie ma problemów z tym białym kolorem.
 

Biggie84

New member
Witam.
Podpinam się pod temat. Wiem że 5610 to żaden kocur i słabo świeci, ale może da się coś wykrzesać choć troszkę. Próbowałem już przeróżnych ustawień i dalej nie jestem zadowolony. Czy jakaś dobra duszyczka mogła by sie podzielić najlepszymi z możliwych ustawień obrazu do tego modelu. Proszę?

Pozdrawiam
 
Do góry