LG 37LV5500 LED 500Hz, Samsung UE 37D6500 czy Panasonic TX-P42G30E

keith

New member
Witam wszystkich,
Poszukuję dobrego telewizora z przedziału 2 300 - 3 000 PLN. Najbardziej zależy mi na dobrej jakości obrazie, w przyszłości chcę korzystać z cyfry+ HD (póki co mam tradycyjną, zwykłą) albo n-ki i odtwarzacza blue ray. Wiem, że ten samsung ma duże możliwości dodatkowe i multimedialne oraz 3D, które mnie nie interesuje w ogóle. Co do multimediów to nie wiem, nie nastawiam się na to, może po prostu coś by mi się spodobało. Nie mam żadnej konsoli do gier, nie planuję zakupu takowej. Jakość i niezawodność przede wszystkim, Full HD. 37'' to priorytet, choć wiem, że Panasonic ma 42''. LG jest najtańszy chyba i bardzo go zachwalał sprzedawca w sklepie ze względu na jego jakość. Problem w tym, że nie mam zbytnio zaufania do tej firmy. Moglibyście coś poradzić? Może jeszcze jakiś model powinienem rozważyć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie podałeś odległości ale wymieniłeś potrzeby. I do tych potrzeb sam najlepiej określiłeś - wybór zdecydowany jest po stronie Plazmy Panasonica 42 G 30.
 

keith

New member
Wielkie dzięki za tę wstępną ocenę :)
Odległość od telewizora to mniej więcej (kilka jest miejsc na których siedzą oglądający) 2-3,70 m.
Pokój jest słoneczny, ale teraz mam zwykły telewizor kineskopowy, więc jestem przyzwyczajony do zasłaniania okien, poza tym większość oglądania ma miejsce późnym popołudniem i wieczorem. Czy są inne sensowne modele w podobnej cenie, którymi powinienem się zainteresować?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie - 3000 zł z tych które spokojnie możesz jeszcze sprawdzić :
Toshiba 42VL863, Sharp 40 LE 830, Panasonic 42E30
 
Do góry