LG 37lv3550 + tanie stereo

hooki

New member
Witam Pany


Jestem szczęśliwym posiadaczem TV LCD LG 37LV3550 i chciałbym podłączyć do niego jakiś zestaw stereo albo 2.1 z tym że nie bardzo wiem co by tu niedrogiego wybrać. TV posiada tylko cyfrowe wyjcie na dźwięk, jedno zajęte już euro + mase całkiem nie potrzebnych jak dla mnie innych wejść.
Prosze o rade co bym mógł podłączyć niedrogiego - tak do 800zl lepszy nowy sprzęt ale może być tez secend hand :) aha czy głośniki jak do pc tylko z wejściem cyfrowym by sie sprawdziły czy to nie ma sensu?
 

rojber

New member
Głośników komputerowych nie ma co podłączać. Sam tak próbowałem rozwiązać problem fatalnych głośników w lcd i niestety grało to strasznie...
Co do wyboru sprzętu do 800zł niech się wypowiedzą znawcy w temacie;) Ja generalnie pokusiłem się na mini wieżę choć byłem gotów kupić ampli + głośniki podstawkowe. I generalnie jestem zachwycony tym wyborem, dźwięk zajebisty;) Mini wieża ma dużo różnych wejść i wyjść przez co nie ma problemu z podłączeniem. Ja tv podłączyłem optykiem.
A do 800zł to chyba tylko używka, w tym przedziale cenowym nie dostaniesz chyba niczego dobrego.

Chyba, że monitory aktywne, w tej kwocie może byś się zmieścił...
 
Ostatnia edycja:
Do góry