LG 32LC52 vs LG 32LG3000

mlodinho10

New member
LG 32LC52 vs LG 32LG3000

Potrzebuję zakupić drugi TV do domu. Wybór ogranicza się tylko do dwóch powyższych modeli - mogę mieć je nowe za śmieszne pieniądze. Pierwszy jest przeze mnie sprawdzony - posiadam go 2 lata i służy dzielnie - nie smuży, kąty widzenia bardzo dobre (dla porównania monitor LG W2252TQ może się schować, a jest nowszy), kolory też ładne - XD Engine w grach na konsoli robi robotę. Natomiast 32LG3000 to dla mnie kompletna niewiadoma - przemawia za nim fakt, że jest nowszy (rok czasu to sporo jak na branżę z nowinkami technicznymi, a tyle właśnie młodszy jest od 32LC52), ładniejszy i ma więcej gniazd hdmi - akurat to najsłabszy argument w moim przypadku. Niestety nie wiem czy cechuje się lepszą jakością obrazu od LC52, czy smuży i jak radzi sobie z obrazem SD, HD itd.

Telewizor będzie podpięty pod platformę cyfrową łącznie z kilkoma kanałami HD - zwłaszcza sportowe - oraz do konsoli xbox360.

Czas spędzany przy TV to 65% konsola i 35% oglądanie telewizji.

Proszę o pomoc, gdyż muszę szybko wybrać. Warto brać nowszy LG3000 czy pozostać przy starym, sprawdzonym modelu ?
 
Do góry